4. Yıldızı takacagiz diyen ersun yanal?

4. yildizimi takacagiz ve prandelli ruyadan uyansin kupayi fenerbahçe alacak gibi seyler soyleyen ersun yanalin istifa etmesi sizcede çok komik değil mi? :D

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ersun Yanal bu sene anladı takımından bir halt olmayacağını kaçıp gitti en azından kovulmaktansa istifa edeyim prestijim gitmesin dedi şimdi bu sene Fenerbahçe başarısız olursa bütün fatura Aziz Yıldırım'a kesilecek ve Ersun Yanal haklı gösterilecek Galatasaray bu sene tüm engellemelere rağmen şampiyon olup 4. Yıldızı takacak

0|0
    1|0
    • İnşallah :)

• 4. yıldızın kafasını da şimdi mi istersin, yoksa eve paket mi yapalım. Keko gs lilere bak, nasıl sevinmişler hahahah Ezik herifler ya hahahahahaha

Erkekler Ne Diyor 10

• bak ben beşiktaşlıyım bunu baştan söyleyim.. ve feneride pek sevmem ama bu yazdığın çok saçma.. adamın hedefleri vardı bunu açıkladı burada problem yok.. ama sonradan başkanla anlaşamadıysa ne yapsın sence.. tipik gs zekası görüyorum sende.. yani sıfır zeka

3|1
    0|0
    • Elestirmek normaldir sende benim düşüncemi elestirebilirsin ama bu hakaret ederek oldugu zaman ben karsimdakine üzülüyorum :)

• Gerçekten tartışılmaya degmezsin :)

• Ve onaylandi :)

• 4. yıldızı taktık ersuna :))

0|0
    0|0
  • Komiklikten çkmış bence :) bir kere ersun yanalın oturup kalkması error veren bir hatadır kaldıki 4. yıldızı takacak
    Yıldızı takmadan yıldırım çarptı :)
    Şöyle bir şey de var chelseayı anca peste tanıyanlar gelip fenerbahçeyi büyük göstermesi ne kadar da komik dimi;)

0|0
    0|0
  • Ersun yanal keyfinden istifa etmiş gibi bunu yazmana gülüyorum bende ne şans

1|1
    0|0
  • sıkıntı yok her türlü Fenerimin olucak 4. yıldız ister ersun olsun ister olmasın

0|0
    0|0
  • Birak artik futbolu #))

0|0
    0|0
  • kafan iyimiş neyse

1|0
    0|0
  • aynen sene sonunda da azize avcunu yalayacak

0|0
    1|0
  • yerine insallah aykut kocamani alirlar

0|0
    1|0
  • öksüz işte :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bunun gibilerinede gün doğdu zaten galatasaray geçen sene şampiyon olacaz 4. yıldızı biz takacaz diyordu ne oldu kim şampiyon oldu fenerbahçe haberlerinin galatasaraylıların sormasıda ayrı bir komik :)

1|0
    0|0
  • Keyfine gitti zaten.

0|1
    0|0
Yükleniyor...