Kapat

Bebeklik döneminden (5 - 7 yaş) aklınızda kalan ve hiç unutamadığınız hatıralar, ilginç olaylar neler?

Evet arkadaşlar, soru gayet açık. Bebeklik döneminden (5 - 7 yaş) aklınızda kalan ve hiç unutamadığınız hatıralar, ilginç olayla neler?

0|0
17|10

En İyi Kız Görüşü

• çok fırlama bı donemımdı yaa yaramazlıktan mılletı dovmekten sureklı eve sıkayet gelırdı ama en unutulmazıda abımın pısıkletıyle takla atmamdı galıba bagdaydık evden gızlıce aldım kactım pısıkletı 6 yasında felandım bısıklette benden baya bı buyuktu ama surerdım:)) kozlu ve bayır bı yer vardı orda surucektım bındım bı kac pedal cevırdım bırden ucusa gectım dengemı kaybettım 2 3 takla attım suruklendım bırde bısıklet ustume dustu bacaklarım kollarım kafam her yerım kanıyordu komsu gordu kostu geldı tabı benı o halde gorunce evdekıler baya panık olmustu:)ceza felan almamıstım hala derler ama o halını gorunce kalpten gıdıyorduk dıye:))

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 16

• Bir kere çocukluk arkadaşımla misafirliğe gittiğimiz evde çok acıkmıştık kurabiye çalmıştık :D

Sonra bize o günden itibaren hala kurabiye hırsızı diyor yenge ya :D

1|1
    0|0
  • annem anlattı ben 4 yaşındaymışım kardeşimi annem bana emanet etmiş beni tembih etmiş kardeşine iyi bak diye dışarı çıkacakmış çıkmış işte annem kardeşime bişey yapacağımı düşünmüş yanılmamışta neyse annem kapının altından beni izliyomuş bende ağzımdaki şekeri alıp kardeşimin ağzına katmışım buseferde minderi alıp kardeşimin kafasının üzerine katmışım sonra minderin üzerine çıkıp oturmuşum ayaklarımı sallıyomuşum kardeşim ayaklarını çırpıyomuş annem o dakka içeri girip birgüzel dövmüş beni.

0|1
    0|0
  • Cam sehpanın üstüne çıkıp dans ettigimi, üstünde fazla tepinmekten cam kırıklarıyla bir kendimi yerde hatırlıyorum. :D

0|1
    0|0
  • kayboluşumu hala unutamam. beni bir kadın bulmuştu su vermişti annemleri buluşum onlara koşuşum hala aklımda..

0|1
    0|0
  • 5yaslarında 7.katın camı kırılıp sadece kafam dısarı cıkmıştı unutamadığım bu, olayın özünü annem anlattı, abim itelemiş nasıl bir koca kafaysam camda sadece kafamın sıgacagı kadar kırık olusturmusum, camı kesip çıkartmıslar kafamı.. zavallı kafam :(

0|1
    0|0
  • yataktan düştüm sağ kolum çatladı o yüzden artık solağım.Olsun bu da bir ayrıcalık.

0|1
    0|0
  • 5 yaş demişsin ama ben 4 buçuk yaşında gerçi beşinci yaş günüme iki ay varmış okumayı öğrendim. anneciğimin sayesinde :) o zamandan beri kitap yamyamıyım :D birde 7 yaşımda bir arkadaşım gözümün önünde kendi köpeği tarafından şah damarından ısırılarak öldü o gün bugündür tüm köpeklerden korkarım :(

0|0
    0|0
  • civcivlere kolonya döktüğümü hatırlıyorum...

plastik yapışkan topum vardı kirlenmişti , odamın duvarları top iziydi kirli olduğu için...

marketten cips alırdım 2 3 paket açardım sokaktaki çocuklara dağıtırdım ,

radyonun kaset çalarına kesme şekerleri ağzımda ıslatıp atardım...vs

1|0
    0|0
  • hiç unutamadığım üvey olduğumu düşünmemdir küçükken hep bunu düşünürdüm

0|0
    0|0
  • 5 yaşımdayken anneme anne babam seni aldatıyor demiştim babama annem seni aldatıyor demiştim onlar anladı tabi gülüyorlar falan o anda dediler sen üvey evlatsın oturup ağlamıştım senin annen baban başka biri dediler intikam acı olmuştu :D

1|0
    0|0
  • 4 yaşındayken mi ne kulağıma kulak temizleme çubuğu sokmuştum çok net hatırlıyorum onu.

0|0
    0|0
  • anneye kızan 5yaşındaki areni,nin sokak ortasında oturup etegini taşla ezmeye çalışan eyleminin güzelligi halen gözümün en önündedir.

0|0
    0|0
  • inanmıycaksınız ama ben 1 yaşımdaki halimi hatırlıyorum.elimde eşarp ağzımda emzik olduğunu kesinlikle hatırlıyorum,ailem bana anlatmadığı halde hatırlıyorum ben.5-7 yaş arasında unutmadığım bir hatıram yok vardır da belki hatırlamıyorumdur.

0|0
    0|0
    • zaten anne karnından 3 yaşına kadar yaşanan herşey bilinç altımıza yerleşirmiş sonra üç yaşında bir kesinti oluyormuş 3 yaşından sonrada yalnızca üç yaşımızdan sonraki olayları hatırlayabiliyormuşuz rüyamızda gördüğümüz bazı sahnelerde bu üç yaşından önce yaşananların bir yansımasıymış psikoloji hocası öyle anlatmıştı :)

• ama ben hatırlıyoomm :D

• komsunun kırazlarını yerken' napıyonuz sız orda ahanda gelıyom sıze'dıye bagıran o cadolaz karının yuzunden kacayım derken ayagımı burkmuştum.7 ve 10 arası bu:)

0|0
    0|0
  • ablamla abim beni otutturup hadi x ayaklarını(1 yaşında bile değilken) oynatsana derlermişti ben de nasıl anlıyorduysam kütürdetip gülermiştim :S :D

0|0
    0|0
  • kardeşimin doğduğu günü hatırlıyorum. 2buçuk yaşımdaydım.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 4 yaşında bodrumda bisiklet sürerken birden bisiklete takıldı ve düştüm.düştüm derken yanda 4 metre içi boş havuz vardı tam düşerken ucundan tuttum.o zaman anlamıştım içimde bi güç olduğunu.düşsseydim o yaşta kırırdı bi yerim kesin.

0|1
    0|0
  • Paso anaokuluna gidiyordum. Annem okul öncesi öğretmeni :(

1|1
    0|0
  • sürekli altıma ederdım

1|1
    0|0
  • 2 yaşında araba çarptı.yoğun bakımda yattım 3 ay.tam öldü dediler geri döndüm hayata

0|1
    0|0
  • uçurtma uçururken kanalizasyon çalışması vardı çukura düşmüştüm. :(

0|1
    0|0
  • Benim cüssemin küçüklüğünden o zaman köpekleri dev gibi görüyordum :) Nasıl hayvan bunlar diyordum. Büyüyünce kucu kucu oldular

1|0
    0|0
  • 4 yaşında sünnet olurken ağlamıyım diye ağzıma tıktıkları çikolatalar yüzünden boğuluyodum mosmor olmuştum çok net hatırlıyorum:))

0|0
    0|0
  • topum inşaata kaçmıştı :))

0|0
    0|0
  • bir tanegofret yüzünden amcamdan dayakyediğimizi atırlıyorm kardeşimle birlikte

0|0
    0|0
  • 3 yasında ıkıncı kattan dustum burnumun uzerıne ve burnum kırılmıstı unutmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...