Iyi geceler günaydın kimlere dersiniz?

daha önce yazdıklarımı hatırlayanlar bilir birini sevdim ama olmadı arkadaş olarak görüyorum dedi. Önceden hep ilgilendim sürekli hergün iyi geceler günaydın derdik. Ama artık soğuk davranıyorum bugün yine günaydın yazdı cevap vermedim. Neden yazıyor ki altında bir neden olabilir mi?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• gecesini iyiy geçemsini gününün güzel olmasını gerçkten dilediğim insanlara derim ama senin ki egosundan

0|0
    0|0
    • eğer birine duygusal birşey hissetmiyorsan onunla hergün saatlerce konuşur hergün iyi geceler günaydın der misin?

• rica ederim herşy gönlünüzce olsun

Kızlar Ne Diyor 6

• Bi erkek beni seviyorsa onunla arkadaş kalmam sonuçta karşı taraf seviyor ona umut bağlayamam. sevdiğin kişi mantıksızmış iyi oolmuş cevap vermediğin umut verecek aklınca.

0|0
    0|0
    • biz çok alışmıştık birbirimize bu yüzden kopamadık. Ama söylediğin doğru bir erkek kızı seviyorsa ona artık başka gözle bakmaz kız arkadaş olarak da konuşsa erkekte hep umut olur

• olamazz umut verip bırakıcak

0|0
    0|0
  • hem hayır arkadaş kalalım diyor hem de mesaj atıyor bana tuhaf geldi. egosunu tatmin etmeye çalışıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • ilginin bitmesını istemedıgı içindir ne sevgılı olalım ne aradas kalalım yalnızca hergun beraber olalım dercesııne bır yaklasım sergılıyor...

0|0
    0|0
    • yani beni sev kabul etmesem de peşimde ol ilgilen benimle hep yanımda ol hesabı

• anladım yavrum peki ilgin için teşekkürler :)

• rica ederim :D

• egosunu tatmin etmek istiyordur...

0|0
    0|0
  • samimi arkadaslarıma aileme sevgilime

0|0
    0|0
    • sevgilin olmayan bir erkek arkadaşınla her allahın günü saatlerce konuşur musun hergün günaydın iyi geceler der misin? Arkadaşlıktan öte birşey hissetmiyorsan bunları yapar mısın?

• hayır konuşmam. erkek arkadaslarımla cok samimi değilim kız arkadaslarımla samimiyim. eğer o şekilde saatlerce konusma ve sürekli böyle mesaj atıyorsa hoşlandığından şüphelenirim

Erkekler Ne Diyor 3

• ben telefon listemdeki herkese toplu günaydın iyi geceler atıyorum :) onlardamı boyle düşünüyor acaba

1|0
    0|0
    • toplu atılan bir mesaj değil

• anladım nese herşey gönlünce olsun diyelimm.:))

• eyvallah sağol :)

• Fazla yaklaşmanı istemiyor. Arada bağı koparmak istemiyor..Günaydın, iyi akşamlar ,iyi geceler yaz gitsin..Her gün yazma...Ara sıra yaz..

0|0
    0|0
    • bazen yazıyorum bazen yazmıyorum hava durumuna göre değişiyorum işte

• gıcık olman ıcındır...

0|0
    0|0
Yükleniyor...