Kapat

Eski sevgilinizin taş gibi bir vücudu var ve hemen her gün onu havuzda görüyorsunuz, ne yaparsınız?

Eski sevgilinizin taş gibi bir vücudu var ve hemen her gün onu havuzda görüyorsunuz, naparsınız? erkek arkadaşım cankurtaranlık yapıyor eski sevgilisi de şerefsiz inadına her gün o havuza geliyor öldüresim geliyor.. bi kaç kere gittim her seferinde ordaydı. ama bildiğiniz manken gibi vücutlu.. suratı da güzel :S siz olsanız ne yaparsınız? etkilenir misiniz?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• 18-24 yaş arasında yeni sevgili bulup onu unutmaya çalısırım :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Valla işin zor ya .s senin hatun elden gidebilir. ama bugune kadar gitmediyse seni çok sevdiğinden gitmemiştir. çoğu erkeğin zaafları vardır. seninki inş. yenik düşmez iradesine

0|0
    0|0
  • Yeni sevgilimi seviyorsam etkilenmem ama sevmiyorsam veya az seviyorsam etkilenirim. O cankurtaranı kendine bağla sorun hallokur.

0|0
    0|0
  • etkilenmem. sen erkeğin ruhuna değil kaslarına bakıyorsan bilemem. ben kadının vücuduna değil ruhuna bakarım.

1|0
    0|1
  • havuzda bir sürü mayolu düzgün vucutulu kız var rahat ol sevgilin gözü dışardaysa zaten eski sevgilisi olsada olmasada farketmez :)

0|0
    0|0
  • Evet etkilenirim.

0|0
    0|0
  • hergün havuza gittiğini bildiğine göre sende gidiyosun o havuza ama kıskanma zaten eski sevgili

0|0
    0|0
  • Kıskanç :)))

0|0
    0|0
  • Havuza bi ton vucudu ve yuzu duzgun kiz da var ayrica.

0|0
    0|0
  • kıyamam ben sana sen o eski sevgilisinimi kıskandın annem :)

0|0
    0|0
  • Bırak adam işini yapsın. Can kurtarıyor.

0|0
    0|0
  • o kız sana şemsiyeyle ( açılmamış) girişebilir..ve sonra açabilir..

0|0
    0|0
  • kaşırım ;)

0|0
    0|0
  • baktım ama bişe göremiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• tatlım fizik önemlide bir yere kadar okadar manken var terkedilen:)) bişiyler eksik miş ki bitmiş:) sen sakin olmaya çalış sevgiline sarıl :))kıskananlar çatlasın modu:)

1|0
    0|0
  • eskiler yerine potansiyel yenilerden kork bence...

0|0
    0|0
  • adı üstünde es-ki hiçbişey yapmam. kalbi benim değilse vücudu başkalarının olmuş ne ya da gözleri başkasına bakıyorsa bişey denmez.

0|0
    0|0
  • sevgilin onun gibi bisürü kız görüyordur takma kafana

0|0
    0|0
  • sen dua etde kız boğulma tehlikesi geçirmesin yada boğuluyormuş gibi yapmasın işte o zaman sorun.

0|0
    0|0
  • senin neyin eksik?

0|0
    0|0
  • ex manita da erik gibiymiş, kütür kütür.

0|1
    0|0
  • çok zor bi durum :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...