Bir erkek neden böyle bir şey söyler?

benimle ilgilenmiyosun diye tirip attım cevabı ama olşmaz ki hep benle ilgilen diyorsun sana değer veriyorum ama benimde bi hayatım var dedi haklısın hayatının merkezi olamam dedim oda saçmalama kimse benim hayatımın merkezi olamaz bende sustum sonra mesaj attı susma sen benim dfeğerlimsin hayatımı paylaşmak istediğim sevdiğimsin ama bi kazı hayatının merkezi yapmak bana göre değil dedi bende ii geceler diyip uyudum

not:eski sevgilim 40 gün ayrı kaldıktan sonra barıştık.eskiden hep kavga ederdik şimdi hiç etmiyoruz sorun yok ama böle sölemesi beni kırdı sizce ne yapmalıyım böle sölediğine pişman olsun yanlış konuştuğunu anlasın

Güncellemeler:
Bi erkek neden böyle birşey söyler

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• En tehlikelisi sessiz tartismasiz giden bir iliskidir sinsi tehlike iliski icin icin curuyor olabilir..Tartismayi bir birbirinizi kenetleyen faktorleri artiran bir neden olarak dusun.

Sana icten duygularini soyluyor seven bir erkek gibi ,sen hangisi tercih edersin

Suskun kalip duygularini soylememesini mi yoksa boyle kendini ifade etmesinimi ...

Sevilen kisi sessiz sakin bir limandir her problemde siginalacak .Bu liman o kadar rahatdir ki en rahat kendini orada ifade edersin anlatirsin derdine care bulursun.Lutfen simdi Pireyi DEVE YAPMA...

Sende kendini ifade et.

Tartismanin iliskinin kalitesini niteligin,niceligini artirdigini unutma.

VE en can alici nokta sadece ve sadece SEVGINIZ dunyanin merkezi olmalidir sen degil oda degil...Ikinizden bir parca yani...

saygilarimla

1|0
    0|0
    • wuhuu teşekkür ettim çok aydınlatıcı nefes almamı sağlayıcı oldu :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• şunu iyi bilin kızlar, sizi biri gerçekten hayatının merkezine koyuyorsa

o kişi sizin ya ananız ya babanızdır

sevgiliniz sizi merkeze koymayı değil, hayatı beraber yaşamayı ister

hay merkezinize be, böyle cocuklara trip atar sonra gider sizi 7 24 arayan namusumsan diyen kro adamla evlenir sonrada beni dövüo die aglarsınız

0|0
    0|0
    • o zamn değer vermiyordur insan sevdiğini kaybetmekten korkar ben bu söylemde bi sevgi göremedim cevap vermeyince yok değerlimsin yok hayatımı paylaşmak istediğim kişisin o zamn hayatım da dmeyin bi anlamı kalmıyor laf olsun diye laf

• adam doğruyu söylemiş. ne yapsın yani işi gücü bir yana bırakıp çıt çıt sana mesaj mı yazsın?

ben de olsam tahammül edemem. hatta 40 gün sonra barışmam bile =)

0|0
    0|0
    • :D odunluk tavan hepinizde bari belli etmeyin yaa

o zamn benim odun beni sevmiyor bumudur

• evde olması çalışmadığı anlamına gelmez, ayrıca kafası dolu olabilir, ailevi bir problem olabilir, senle alakalı bir problem olabilir, problem olmaya da bilir. evdeyim diye de tüm vaktimi sana ayırmak zorunda değilim dimi =) yani bazen sende de olur, kafanı dinlemek istersin ne var bunda? kadın daha iyisini bulduğunu düşündüğünde aldatır, peki erkek ne zaman aldatır? hemen söyliyim, bunaltıldığında...

• tamam be off susuyorum ne hali varsa görsün aldatamamasın yeterki :D

• doğru konuşmuş neden yanlış olsun ki kimse senden benden değerli değil öz benlik herkeste tavandadır hayat ise tek ve en kıymetlidir bunu beklemen senin hatan bence onda bir suç yok :)

0|0
    0|0
    • hayatımın merkezi olamaz kimse ne demek ya neresi haklı

• o zamn sevmiyor insan sevdiğini kaybetmekten korkar

• kaybetmekten korkmak başka onun için hayallerinden vazgeçmek hayatının merkezi yapmak başka

• sana sölicem tek şey adam haklı .

0|0
    0|0
    • hayatımın merkezi olamaz kimse ne demek ya neresi haklı

• sen onun sah damarı degilsin herkesin bi hayatı var elbette merkez degilsinn kusura bakmada bunu yazınca eski kız arkım yazmıs gibi garipsedimm ..

• ya o zamn defolsun gitsin hayatım demesin ne anlamı kalıyor

• Tipik kadın sendromu :) uzak durmak lazım

0|0
    0|0
    • öff ne alaka ya biz siz odunlara böle bişi sölesek ne düşünürsünz

• o mu :) yok kendileri genelde süründürür ama öyle diyorsanız sorun yok ben fazla alınganım sanırım

• Bu benimle ilgili değil, kadınlardaki gözlemlerim bu yönde.

Kadınlar aşık olunca erkeğin tüm dünyasını kaplamak isterler.

Onunla uyusun onunla uyansın ondan başka birşey düşünmesin.

Erkekler daha realisttir. Çünkü hayat devam ediyor ve sadece bir kızdan ibaret değil.

• çocuğu bıraz rahat bırak ya :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence gayet doğru söylemiş neden pişman olsun ki seviyo değer veriyo bunlar yetmiyor mu illa hayatının merkezi mi olcaksn kimse kimsenin hayatının merkezi olamaz..

0|0
    0|0
    • ya siz olsanız kırılmazmısınz o zman hayatım dmesin ne anlamı kalıyor

• hayatının merkezi olmayı beklemem ki neden kırılayım onunda bir hayatı var tüm hayatını benim üzerime mi kurucak

• Haklı.

0|0
    0|0
    • hayatımın merkezi olamaz kimse ne demek ya neresi haklı o zamn sevmiyor

• dogru soylemıs kızma ama bır erkek dekadında haytının merkezı halıne getırmemelı kımseyı bence

0|0
    0|0
    • ya siz olsanız kırılmazmısınz o zman hayatım dmesin ne anlamı kalıyor

• yo kırılmam cunkı bende koymuyorum onu hayatımınmerkezıne koymamda şu an sevgılın sadece yapacak hıc bırseyın yok bence ama ılerde evlılık felan olursa zaten o zaman o senı hayatının merkezıne koyar bunu sımdıden beklemen hata

Yükleniyor...