Bir erkek hem kıllı hemde kasılı olsa düşünceniz ne olur?

6 aydır fitness yapıyorum göğüsümde ve karın bölgemde orta seviyede kıllanma var üst kollar, omuz ve üst kollarda artmaya başladı bacaklar desen kıl dolu bu beni psikolojik olarak sıkıntıya sokoyor sizin düşünceniz nedir? (yaş 17) daha da artmasından korkuyorum kılların

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Canım bir kere kas oluşan yerde tüy oluşumu az olur :D hem kıllı bir sevgilim/eşim olursa ağda yaparım :D

0|1
    0|0
    • Çok canı yanar ya:)

• yanlış biliyosun kas çıkan yerde kıl az olur diye bişey yok

• valla çoğu kas yapmaya çalışan arkadaşımda öyle bu durum kıllı olup kas yaptıktan sonra kıllarında azalma oldu çoğunun (ve ağda yaptıracak kadar cesaretli değillerdir) oluşuyorsa hormon bozukluğu olduğunu düşünürdüm :D veyahut gerçek neyse bana ispatıyla öğret? :) bay slipknotN8

Kızlar Ne Diyor 2

• Kollarda, omuzlarda itici durur ama kız bacağı gibi kılsız bacakta olmaz :D Göğüstede çok fazla değilse gayet normal bence

0|0
    0|0
  • lazer epilasyon ya da tüy dökücü krem kullan.

0|0
    0|0
    • tüy dökücünün jiletten farkı yok bir kere bacak kıllarını almıştım boyları uzasaya kadar batıyodu habire tek çare lazer ama o da maliyetli :/

Erkekler Ne Diyor 1

• çare lazer epilasyon

0|0
    0|0
    • maliyeti sorun :/

• zaten kas çalışırken kılları almazsan çok daha yavaş gelişim olur çünkü kıl da kas da gelişmek için potasyuma ihtiyaç duyar , ama o kadar da pahalı bir şey değil kendini biraz sıksan halledersin bence

Yükleniyor...