Aldatılsan imkanın olsa aldattığı kadınla konuşur musun?

Bitti dedin. Ne oldu niye üzgünsün diye soran arkadaşına dün. Oysa herşey güzel başlamıştı. Başlarda biraz kapris yapsan da çok alışmıştın ona. herşey çok güzel gidiyordu. gözlerin her zamankinden fazla gülme çabası içindeydiler. ama onlar da yanıldı ve hazırlanmaya başladılar. çabalamadan ağlıyacağı günlere hala seviyorsun aslında ondan belki de. oldu çok güvendiğin erkek arkadaşının seni bir kadınla aldattığını öğrendin. inanmak istemedin biraz araştırınca öyle olduğunu hissettin. hiçbir eksiğiniz yoktu sana göre. belki uyumsuzluk belki seks belki tek gecelik macera ama sen bunu kabullenemezdin ve ayrıldın.burda arkadaşın söze girdi ve dediki sana ben o kızı tanıyorum. boşver dedin başta ama o seni tanımıyordu. neyse olan oldu ama bilmem gerek diyip onu neden tercih ettiğini aldattığı kadınla konuşup öğrenmek istermiydin?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• isterdim. o kişiyi kafamda kurmaktansa görüp konuşmayı isterdim. bunun aşağılık kompleksi ya da neyim eksikti durumuyla ilgisi yok. kafamda yaşanan olayları, söylenen yalanları, tutarsızlıkları öğrenmek ve bunlarda takılıp kalmamak için isterdim.

aldatma değil de hayatımda yaşadığım ve hatırlamadığım, anlamlandıramadığım bir olay vardı. ailemin gerçeği benden sakladığı, hep gerçeği inkar ettikleri bir durum. hatırlamak için, olayı kafamda oturtmak için o kadar yordum ki kendimi kafayı yemek üzereydim. ve o olay yüzünden gittiğim psikaytrist en sonunda ailemden birini çağırıp bütün erşeyi ayrıntısıyla anlatıp bu konu hakkında konuşun demişti. onlarda bunu yaptılar. ve o günden sonra epey rahatlamıştım...

soruyla ilgili de öğrenirsem daha kolay atlatırım diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • aynen benim düşüncem

• benden ayrılan bütün sevgililerime niye ayrıldıklarını sordum .çünkü gözlerim kendimi göremez bilmek en güzeli.sonra tekrar etmemek için

• aynen öyle. ayrıca eğer eksik bir tarafın yoksa ve aldatıldıysan bunun o kişinin karaktersizliği olduğunu bilip kendinde hata aramadığın gibi onu unutmak da kolay olur. ayrıca da bir daha benzer yalanlara inanmazsın :))))

Kızlar Ne Diyor 6

• isterdimmm

0|0
    0|0
  • çaya beklerim mi diyeyim? bana ne diğer kadından.

0|0
    0|0
  • aldattıgı kadınla degıl aldatan erkekle konusurdumkı konustumda.evet aldatılmıstım ve adama sordum neden dıye durustcede yanıt verdı mutluluklar dıledım ve cekıldım kenara

0|0
    0|0
  • Hayir asla görüsmem ve ögrenmek istemem. zaten ortada ögrenicek birseyde yoktur. eger gercekten samimi bir sekilde seviliyor olsaydim aldatilmazdim.

eksik olan aldatilan taraf degil, aldatan taraftir.

0|0
    0|0
  • hayır o bitmiştir benim için

0|0
    0|0
  • hayır. aldatılmanın insanlara bu kadar koymasının sebebi zaten hak şeref ahlak teranelerinin arkasına saklanan 'onda olup da bende olmayan ne var' kafasıdır, yetersizlik duygusudur. bir de o üçüncü şahsı karşısına oturtup analize girişmek, sakat bir duyguyu pekiştirmekten başka hiçbir işe yaramaz.

aldatma ne aldatılan ne de aldatmaya vesile olanla ilgilidir, esas mesele aldatandır. benim meselem de onunla olur bu yüzden, ne kendimle ne de üçüncü veya dördüncü şahıslarla...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sanırım bunu becerebilecek erdem ve olgunluğa erişmekte çok önemli...bunu yapabilecek bir kadını aldatmak kolay olmayacaktır...

0|0
    0|0
  • bunu yapan bi arkadaşım var. çok rahatlamıştı konuştuktan sonra.

0|0
    0|0
  • konuşurum tabi

0|0
    0|0
  • konuşurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...