Bir bakarmısınız vücudum nasıl?

Arkadaşlar vücudum nasıl hangi sporları yapmalıyım kilo vermelimiyim? 170 boy 60 kiloyum http://i.hizliresim.com/jz8DPL.jpg

0|0
531

En İyi Erkek Görüşü

• Lutfen kalbiniz kirilmasin yalakalik yapmadan durust olucm vucudunuzz maalesef hic hos degil yasnizin cok genc oldugu ortada ayni zamanda teninizin sıkı olmadigida ortada meselaaa gogusleiniz hic dinamik durmuyorla hic ama hiv spor yapmamissiniz ayni zamanda teninizde vitaminsiz kalmis gunes gormedigi icin eminim selulitlerlede cok ugrasacaksiniz size tavsiyem vucudnuzu sıkılastirin sagliginiz icin geleeceginiz icin bu sart

2|0
    0|0
    • teşekkürler...

• artıdan önerebilceğiniz bir şey var mı beslenme olarak

• Bana ozelden bir donermisn

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• Şimdi bence ki ben birseyi begenirsem erkekler atlar ustune vücut enkaz değil şimdi gercek konuşalım o derece değil ama mükemmel değil bide yanlıs tarafı koymuşsun erkekler öne bakmazki :) karın bolgesini biraz sıkılaştırmak lazım ama biraz six pack olmasın lütfen bide kolundan tut aşağı cek sünerse o kollarıda sıkılastır sutyen den mi genel olarakmı bilmem ama göğüsler dik durmalı boyun bölgesinde ten rengi güzel ama aşağı dogru koyulaşmış beyaz ten sevenler için ideal değil esmer de değil sin bir tarafı seç ortada kalma kalça için yorum yapmıyacağım ama sanki altında ki giysi kalcalara dogru konkav laşmış galiba kalçalarda çok laçka biraz sıkılastır ama taş gibide olmasın

1|0
    0|0
  • b. çoğumuzdan iyisin. ya sütyenden ya duruştan göğüslerin garip duruyor sadece

1|0
    0|0
    • straplez sütyen olduğu için olabilir

• bilmiyom işte sadece göğüs kıvrımlarını göremediğim için öyle dedim. bir de karın ve kalça kısmın pozdan dolayı normalden daha az güzel görünüyor. pozu değiştirsen şahane olacakmış

• Karın yan taraflarını toparlamak gerek. Bacaklarda sorun yok basenler iyi. karın kası çalışırsan iyi olur. Şu halinle güzelsin zaten ama biraz sporla manken gibi olursun

1|0
    0|0
  • Bence gayet güzel yerinde bir vücut...

1|0
    0|0
  • Kassız ^^

1|0
    0|0
  • iyi diyebilirim

1|0
    0|0
  • kuzu foto sana aitse yapman gereken şey sana ulaşabileceğim bir iletişim bilgisi vermen
    leziz görünüyorsun
    resmen hasta oldum sana ahhh ahhh

0|0
    1|0
  • bence süper ne yağ var nede göbek

1|0
    0|0
  • vucudun guzelmıs istedğin her sporu yapabılırsın.)

1|0
    0|0
  • Ya ne mal insanlar var soyunup koysaydin

1|0
    1|1
    • istersem onuda yaparım sana mı kaldı

• Koy kizim bigun sanada koyarlar sana degil ailene aciyorum bidr senn anne olacaksin zamani geluncce

• hiç meme yok

0|0
    0|0
  • Biraz spor yapıp sıkılaşmalısın

0|0
    0|0
  • fıtsın hadı bakalımm

0|0
    0|0
  • Niye boyle cok bicimsiz geldi bana vücudun. Hic sexapalitesi yok

0|0
    0|0
  • yo iyi bence 3 kilo dah alsan tam ideal kilon olur :)

0|0
    0|0
  • bir cok kizdan daha guzel vucudun var, bir tek gogus eksik :)

0|0
    0|0
  • fena değil

0|0
    0|0
  • azcık sıkılaş

0|0
    0|0
  • göğüslerini büyütmek için elinden geleni yap

0|0
    0|0
  • kilo verme ama spor yap bence

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 5

• spor şart özellikle göbek bölgesi.. sağlıksız bir vücut gibi görünüyor...

1|0
    0|0
  • Azgınlar doluşmadan kaçıyorum ^^

0|3
    0|0
  • Sıkılaşman lazım sadece ideal kilodasın :)

1|0
    0|0
  • Ben erkek arkadaşıma bile böyle fotoğraf yollarsam utanırım. Sen rahatsız olmadın mı hiç?

0|1
    0|0
    • seni ilgilendirmez

• Merak ettim canım. Yani bu kadar basit ve kolaya almanız gerçekten şaşırtıcı. Allah sonumuzu hayır etsin

• göbüse rağmen vücudun hala kıvrımlı duruyo bu güzel bir sey

1|0
    0|0
Yükleniyor...