Spora yeni badlamis birini bcaa almasinin sakincasi var midir?

Spor dedigim body iste, aslinds yeni değil gecen yazda 3 aylik bir sure yapmistim simdi devam ediyorum bcaa aldim sakincasi var mi?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbir zaman kimyasal işleme maruz kalmış protein kullanımı önerilmez kesinlikle kullanma derim kısa vadede kas gelişimini hızlandırır ama uzun vadede çok büyük zararları olur vücuduna, işin kolayına kaçmanın alemi yok

0|0
    0|0
    • 380 gram felan benim aldığım 90 100 tl arası bir şey.1 ay gider dedi hoca. yani ben kilo ve hacime yardımcı olur diye aluyorum.380 gram ın da fazla bir zararı olur mu?

• ben yanlış anlamışımdır ya muhtemelen. satıyım ben bunu başkasına :)

• en iyisini yaparsın :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence gereksiz takviyeler de bulunma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sakıncası var , sağlık bakımından vucuduna aşırı yüklenmiş olcan zaten yediğin yemekler sana yeticek suplement takviyesine gerek yok. Bcaa için 1.5 yıl en az spor yapmış olman lazım hemde boşa paran gitcek. Yemeklerden filan bir şekilde herşeyi alabilirsin şu an vucuduna yeter boşa paranı çöpe atma.

0|0
    0|0
    • aldık bile hacı yaa

• ama kilo almam lazım bir önerin var mı?

• Kilo alman için besinler yeterli şuanda sana dostum :) Güzelce protein , karbonhidrat , yağ bakımından dengeli şekilde beslen 6 öğün yemek ye günde yeni başladığın için ilk yıl gelişim çok fazla olur zaten :) Yapman gereken belli iyi beslen , güzel spor yap adam gibide dinlen :) Gerisini vucuduna bırak :)

Yükleniyor...