Fantastik kurgu kitap önerileriniz nelerdir?

Fantastik kurgu kitapları seviyorum. Bu aralar okuyacak yeni kitaplar arıyorum. Hangi kitapları öneririsiniz? Kitaplar hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Vlad Taltos serisi var ama Artemis yayınları son 2 kitabı niyeyse hâlâ çıkarmadı burdanda onları kınıyorum. Olaylar ana karakter kiralık katil Vlad Taltos'un ağzından anlatılıyor.Okuyucuyla dostane bi ilişkisi var yazarın. Bence en önemli dikkat edilecek nokta çoğu Fantastik kurgularda elfler,cüceler,orclar falan fistan ve birçok kadim ırk wardır.Ama bu dünyada öyle çok bilindik ırklar yok.17 ırkın hepsi Phoenix,Ejderha,Lyorn,Tiassa,Atmaca,Dzur,Issola,Tsalmoth,Vallista,Jhereg,İorich,Chreotha,Yendi,Orca,Teckla,Jhegaala,Atyhra diye adlandırılmışlar. Ve bir de Doğu'lular var. 17 ırk birbirine tip olarak benziyor. Ama karakterleri çok farklı. vs.. Güzel seridir öneririm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• ben zaman çarkı serisinden çok keyif almıştım zamanında, yanılmıyosam total 13 kitap ve harika bi kurgu. ben sadece 6 kitabı okudum

0|0
    0|0
    • Bende başlamayı planlıyorum ama yemedi :) 13 cilt hem iyi para hemde iyi zaman ,

Ben başlayınca 13 cildi bitirmeden durarmam :)))

Dur bir ara niyetleneyim.

• Tamam başlamayı göze aldıgımda bunu dikkate alacağım :)

• koloni diye bir kitap var bence oku istediğini alırsın

0|0
    0|0
    • koloni , yazarı kim ?

• En çok kızıl nehirleri begenmiştim :)

• onuda ben henüz okumuş değilim :) bir de paul hoffman kitapları var tanrının sol eli, son dört şey tanrının sol eli çevridi türkçeye son 4şey yakındır çevrilir bide bunların 3. süvar ama adını hatılamıyorum

• david eddings, elenium ve tamuli, belgariad

0|0
    0|0
Yükleniyor...