Siz beşiktaşlılar inanıyormusunuz?

arsenal vs beşiktaş arkadaşımla iddaya girdik eğer beşiktaş arsenali elerse ipone 5s alacam ama elenirse arkadaşım galatasarayın evinde oynayacağı şampiyonlar ligi gurup maçlarının biletini alacak en iyi yerden :) kazanma olasılığımı %90 olarak görüyorum

Güncellemeler:
Kolay kazandım söylemişdim gol bile atamaz bu takım demiştim aslan yine sahnede olacak :)))

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde oynayabilecek seviyede bir takım değil Arsenal 16 yıldır CLye üst üste katılıyor Arsenal iki maçtada Beşiktaş'ı yener.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• bende sıfır olarak göruyorum arsenalsız lig sıkıcı olucak ama napalım bıze cktı :D

0|0
    0|0
  • ilk defa hollanda takımı eleyen Türk takım olduk, ilk defa bir oyuncumuz avrupa kupalarında hattrick yaptı. dün akşamki turnuvada yedeklerle fenerbahçeyi yendik, sonradan as kadroya dönse de chelseayi de yendik. geçen sezona göre takım olmayı başardığımızı düşünüyorum ve tüm oyuncular kendini güçlendirmiş. sağ bek ve 10 numara transferi yetişirse elememek için bir sebep göremiyorum. chelsea'yi chelsea olduğu zaman evinde 2-0 yenmiş takımız. inşallah herkes Beşiktaş'ın gücünü görecek!

0|0
    0|0
  • Kadromuza bağlı azcık.

0|0
    0|0
  • Inanıyorum umarim arkadaşın kazanır..

0|0
    0|0
    • galatasaray olmuş olsa inanın derdim malesef uef den devam edecek gibiler

• fenerbahçeliyim ama beşiktaşın arsenali geçmesini gönülden istiyorum

0|0
    0|0
    • bende istiyorumda fenerde oynadı arsenalle ama iki maçda da gol atamadı

Erkekler Ne Diyor 10

• Beşiktaşlılara bu soruyu soruyosan cevabı bellidirki zaten.. Beşiktaş - Real madrid maçı olsa iddiaaya girecek olsam yeneriz l*n deyip yine beşiktaşın üstüne iddiaya girerim.. Gerçek bir beşiktaşlı reel olamaz. sadece duygularıyla hareket eder. Bende kazanacağımızı turu atlayacağımızı düşünüyorum, Çünkü Beşiktaşlıyım :)

0|0
    0|0
  • Ben bir fenerbahçeli olarak beşiktaşın geçiceğine inanıyorum takım inancı herşeyi getirir inan fm 14 den biliyorum :))

0|0
    0|0
  • Beşiktaşın turu geçme şansı en çok % 30.. Ama geçerse de Fenerli olarak sevinirim.

0|0
    0|0
    • arkadaşım hergün kafamı yemeseydi yok dembaba yok nasıl yendik atıp tutuyor sırf bunun için girdim iddaya eleyemez ben hiç demedim realmadridi 4 0 yeneriz diye herşey ortada

• bende Galatasaraylıyım ama fener maçında gibi oynarsa gs şampiyonlar liginde geçmiş olsun ve Arsenal den daha güçlü rakipler bekliyor gs

0|0
    0|0
  • ben inanıyorum beşiktaş bu işi başarabilir. dualarımız beşiktaş için

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ve inanıyorum

0|0
    0|0
  • Bileti kapmissin.
    şu an bile zaferini kutlayabilirsin.

0|0
    0|0
    • bencede evt gurplar çekilsin hangi maçlara gideceğim belli olsun :)

• lil Wayne- drop the world dinle iyi gelir

0|0
    0|0
  • Sezona gecen seneki gibi baslamissak eleyebiliriz

0|0
    0|0
  • allah büyük top yuvarlak şu an ihtimaller %50 gibi görünüyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...