Drogba'nın ıslıklanmasıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

maçları izlemedim ama gerçekten çok oldum desem yeridir drogbayı ıslıklamak nedir yani soma için yapılan bir maçlarda somaya en büyük yardımlardan birini yapan bir insanı ıslıklamak nedir yani hemde karakteriyle kişikiğiyle örnek olacak bir insana yapılması gerçekten insanı hayretler içinde bırakıyo bizim insanlarımızın bu yönlerinden her zaman nefret ettim ve drogba kesinlikle bunu hakketmeyen bir insan benim gözümde siz neler düşünüyosunuz bu benim görüşümüdür

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Süper Kupa maçında fenere gol atmıştı ondan sanırsam yarası var zaten fenerin yuhlaması normal her zaman yaptıkları şeyler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet ya bizim milletimizi anlamak zor gecende ardayi islikladilar bu macin niyeti farkli gelme o zaman kardesim gelme, nefret ettiriyorlar ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Soma için yapılan bu tunruvada Somaya çok büyük bir yardım yapmış bir oyuncuyu ıslıklamak tam bir ahlaksızlık ve terbiyesizliktir

0|0
    0|0
  • tribünlere karşı kesin bir ibnelik yapmıştır çok sinsi

0|0
    0|0
  • Drogba insani yönü çok fazla olan adam gibi bir adamdır o ıslıklayanların ıslaklarken ağıza giden parmaklarınn hpsini onların avradı mahrem yerine... anladı onlar :-)

0|0
    0|0
  • olm drogbayı medyanın gösterdiği şekilde algılıyosun oturup saatlerce sohbet etmişliğinmi var kişiliğini nerden biliyosun saçmalama

0|0
    0|0
    • sen ne gibi bir yanlışını gördün 1.5 yıl boyunca sahada ne yaptı tribünlemi tartıştı oyuncularamı saldırdı çirkeflikmi yaptı ne yaptı söylesene bir

• köpek gibi savunuyosun ne la sorunlumusun sen insanlıktan bir haber yaşıyosunuz

• öyle çünkü :) tanımıyosun etmiyosun adamı bana savunup. sonra kes sesini tarzında takılıyosun :D bide bana insanlıktan bir haber diyosun. de sorun değil yani :)

• terbiyesizlik

0|0
    0|0
  • Sevsin sizi Didier Drogba!

0|0
    0|0
  • Galatasarayı sikiyo haberiniz yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...