Arkadasım yalancının teki, ne yapabilirim?

arkadaslar benim dogustan yalancı bi arkdasm var.aileme bile bazı konularda yalan soyluyor annem bile diyor bu kız yalancının teki.gorusme diye.bu arkadasımın 6 senelik bi ilşkisi var.cocuk unıv okuyr.yasadgmz ıle gelmıs.ben erkek arkdsnı sadece gormuslugum var.tanımıorum.arkdasım ayrıldıgını söyldi erkek arkadasından.bende cok uzuldm teselli ettim falan.benim facem donuktu gecen actım hala ilşkisi var cocukla.neden öyle dedim sonucta bana yalan söylmesi hosuma gtmedi.cocukluk arkdsm bu.bana dediki btrdm ama hala ilki durumumuz aynı . 1 aydr öyleyms.bu kızın amacı ne beni ilgilendrmz ilşkileri ama bu yalanı bana neden söylüyor.neden sürekli erkek arkdsndan ayrıldgnı söylyr.beni ilgilendrmz ama en yakın arkdsym hep yalanlar.bıktım ne pislik biri uzaklasmak istyrm artık

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatında ekşın istiyor ama ekşın olmayınca bla bla bla falan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Annenin sozunu dinle ,zarar gormeden .Bir arkadas ,Bir dost,bir de sevilen kisi asla va asla yalan soylemez.Yalan karaktersizlik ozelligidir.

1|0
    0|0
  • ailene katılıyorum. uzak kalmazsan senin de başını belaya sokacaktır bir şekilde. arana sağlam mesafe koy derim. ya da koyma ve sonuçlarına katlan...

1|0
    0|0
    • yok koydum mesafe araya..misal konusmalar cok azaldı.gidip gelmeler.gorusmeler.mesajlasmalar.önceden gunde en az 20 mesaj atan biz sayısını 3 'e indrdk .. :D hastalık haline gelms resmen ya:( tövbe yarabbim

• kendini korumak zorundasın dostum. Bununla gelmiş geçmiş olsun.

• ahh ahh ve nicelerinden kurtuldm sagol:)

• Bu arkadaşının psikolojik sorunları falan mı var ? Ciddiyim, mitomani olabilir,

1|0
    0|0
    • arkadas bak biz lisedede aynı sınıftaydk.herks yalancı dıodu.hala gecmedi hala gecmedi.benm hep aklımdydı yalancı oldugu..annemde söyledi kızım bu kız neden bu kadar yalan soyluyr dıye.yalanları cebnde hemen cıkarıo.gunahada gryrm onun yuzunden:(

• benimde bir arkadaşım var öyle pinokyo olsa burnu kıçına değer :) bunların ruhuna işlemiş sadece sanada yalan söyliyebileceğini aklından çıkarma :)

1|0
    0|0
  • yapacağın olay çok basit soğuk yap biraz başka kişilerle vakit geçir. Ben senle küstüm diyemezsn :D ama davranışlarındaki samimiyeti azaltırsn ve 6 sene nasıl katlandın hayret

1|0
    0|0
    • ne 6 senesi cocukluk arkdsm :)) gozumu actgmda bu manyagı gordum ılk dusun yanı:) erkek arkdsı 6 senddr beraber..

• gozumu actigimda bu manyagi gordum aahahahaha :D

• napaym aynen öyle ilk onu gordmm :D

• annenin sözünü dinle gizli kullanıcı bacı

1|0
    0|0
  • bence sen ondan daha güzelsin ve erkek arkadaşını almandan korkuyor:))

1|0
    0|0
    • ya burda abartmak için değil.zaten fiziki olarakta braz cekemyr beni.salakmıdr nedr napıosa yapsın napıcm onun sevglsne ya

• işte bir türk kadın kıskançlığı yapacak bişey yok yalana yalanla karşılık ver diyecem ama sanki sana yakışmaz birde şöyle yap ondan uzak durmak için arama sorma evine geldiğinde de hastalık bahanesi yap uzaklaştır kendinden

• aynen öyle yapcm hatta benm gorustgm kmse yok.yalan soyledm bende napim bryle gorusyrm dedim.böyle tavrından dolayı.banada bulastı

• bence seni sınamış aklınca, sarkacak mı diye...

yalan söylemek bi hastalıktır bunu da unutma.

1|0
    0|0
    • ya istedgi kadar dusunsun napıcm ben onlara :)

• sana bi atasözü, etme cahille sohbet koy bi tarafına çekme zahmet...

1|0
    0|0
  • yalancı arkadaşın sana da yalan atar. bence uzak durulması gereken tip

0|0
    0|0
  • Yine aynı Yalan rüzgarları, sizden hiçmi kurtulamayacağız!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yalan bir insandan her kotuluk gelir, araya mesafe koymalisin

1|0
    0|0
  • başka birini bulmuştur belki garip karşılama diye yapıyo:d

1|0
    0|0
    • baska birini bulma ihtimalide yuksek bak :D

• 2sini birlkte idare edicek.seni ilgilendrmez bence bu kdar takma, sana pek güvenmiyo demekki sırlarını anlatıcak kadar.yada katı kuralların varsa tepkinden korkmuştr

• hayır gayet samimi yaklasıyorum.ki benm arkdslrm hep söyler hiç yadırgamazsn kmseyi.ikisii idare edyr olablr.cnku erkek arkdsı gelmeden 2 gun once fatih diye biriyle katıldıgı dugunde karsılsmıs..cocukla dans etmsler birden farklı seyler hsstms falan.geldgnde erkek arkdsna cok soguktu.snra dugunde gordugu cocukla konstmu naptı blmyrm..benmde kafama süphe grmsti.send eiyi insan saraffısın :)

• Çöpe at

1|0
    0|0
  • arkadasina küs.

1|0
    0|0
  • bence çokta yakın değilsiniz

1|0
    0|0
  • oda bişeymi eski erkek arkadaşım söylediği yalana beni inandırmak için ölmüş babasının üstüne yemin etmişti :/

0|1
    0|0
    • ölü insanlarin üzerine edilen yemine inanmak da mantik disi. adam ölmüs zaten daha kötü ne gelebilir basina?

• ölmüş babaya saygı nerde? yoksa ben zaten inanmamıştım

• ama azap cekıyr:) sonucta gunah bari mezarnda rahat uyusun .. ne pislik sinir bozucu insanlar var:((

Yükleniyor...