Sevgilinizden dün ayrılsaydınız bugün ne yapardınız?

Yeni biten ilişkinin yaraları

sevgilinizden dün ayrılsaydınız bugün ne yapardınız..

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• bir gün ağlıyorum 19 yaşımda felanım...yaşlı bir kadın yanıma geldi yabancı bu arada..sordu ağlama sebebi anlattım gülümsedi dedi ne güzell:))ağlamak için içten bir sebebin var kıymetini bil dedi..alla alla dedim dedim hasta heralde..ya yaşlanıp..eşin ölse..çocukların evlense gitse..yalnız kalsan ve kalbin boş olsa ağlamak için sebebim bile yok artık dedi..aşkın acısıda güzel ilerde ..özliceksin dedi..sustum bir an..kalakaladım...:)sana sabır diliyorum..

3|2
    0|0
    • teşekkür ederim

• Şunu okuduktan sonra bilinçaltımı öyle bir kandırdım ki o kadınla tanışmak isterdim =)

Kızlar Ne Diyor 8

• dün sevgılımden ayrılmıs olsaydım sabah erkenden kalkar sahılde guzel bı kosu yapardım işi arar gelemıycem derdım eve gıder dusumu alır hazırlanır bı cafeye gıder guzel bı kahvaltı yapardım sonra teknelojı magzasına gıderdım yenı bı kac tane oyun alırdım yenı urunlerı ıncelerdım kesın pc mı degıstırmeye karar verırdım sonra bı avm ye gıder guzel guzel alıs verıs yapardımm ögle yemegı ıcn guzel bı yer bulur guzel bı yemek yerdımm sonra eve ugrar kıyafet degıstırır aldıklarımı bırakırdım ama telefonum kapalı olurdu kesın hatta evde olurdu bı acar bakardım arkadasları arardım aksama pılan yapardım evde bı bıra ıcer dısarı cıkardım gezerdım arabama park yerı arar cınnet moduna gecerım kesın oluyor bu:) bı bara gıder arkadaslarımı beklerım onlar gelır sınırsız dans ve alkol alırdım gece 12 gıbı eve gıder telefonuma bakardım kesın o aramıs olurdu benı bende sarhos oldugum ıcın benı aramısn derdım snra telde konusurduk barısırdık kesınlıkle sonra sabah kendıme geldıgımde faturalara bakardım kesın bı 1500 2000 gırmıs olurdu bana:)))

0|0
    0|0
  • dun ne planladiysam onu, oda biuyuk ihtimalen arkadaslarimlan gezmek olur

0|0
    0|0
  • sevgi seviyesine bağlı kimisi dağıtır kimisi toparlar :/

0|1
    0|0
  • nasıl napardınız acık ve net = acı..

0|0
    0|0
  • ütü.

1|0
    0|0
  • bence herkes çok acı çekerdi eğer sevdiyse.şayet rol yapıyorduysa ikinci perdeye hazırlanırdı.

0|0
    0|0
  • 3 gün ağlarsın sonra vur patlasın çal oynasınn yaaarr

0|0
    0|0
  • Yararları okudum :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bak güze kardeşim dün ayrıldın bugün acısını çekeceksin taki o içinde öldürmek istediğin kişinin kırkı gelene kadar öyle acıyla kavrulacaksın. Yani onu bir ölü gibi düşün yedisi gelecek hatırlaya aksın ama kırkı geldiğinde yedisindeki gibi acı çekiyor olmayacaksın. Tam 38 gün oldu herhalde sevdiğim kızdan ayrıyım onca şeyler yaptım yine dönmedi sende bu durumdasın şimdi. Ben seni çok ama çok iyi anlıyorum şimdi yapacağın tek şey hatta sıralayayım sende uygula.

1- Otur içini boşaltana kadar bir yerde ağla seni ağlatan şarkılar aç ama kesin ağla yoksa için kusacak gibi olur her gün. Erkek adam ağlamaz deme öyle bir ağlıyorki hüngür hüngür ;)

2- Sonra etrafında el ele gezen çiftlere bak o seni böyle çiftlerin arasında yaralı kuş gibi bıraktığı için ona küfür et, sitem et aklında şekillendirerek kötümse.

3- Her gün uyanınca ve geceleri yatınca aklında hep o olacak onun yapmış olduğu kötü olan şeyleri düşün içindeki acıya meğlem yap.

Yok babacan başka yolu yok ne arkanı dönsen ak ne önüne baksan kara sen ortada kaldın kabullen. Belki sen ağlarken o arkadaşlarıyla gülecek belki ailesiyle zaman geçirecek. Ama sen zindan hayatı yaşayacaksın unut demeklede olmayacak. Acısını çekerek alışacaksın ben ilk günkülere göre daha olgun düşüncelerle kendimi teselli ediyorum sende öyle olcan. Zamanını bekle kardeşim bırak yaran kanasın hatta etraf kan gölüne dönsün kendi kanında boğulunca nefes almayacak ve sığınacak liman bulacaksın. Allah bize bunları çektirenlere daha beter çektirecek. Cansın kardeşim Eyvallah...

1|1
    0|0
  • bütün hediyelerini ve ona ait eşyaları toplar geri yollardım. bana onu hatırlatan ne varsa çıkartırdım hayatımdan. ondan bahseden ortak arkadaşlarla arama mesafe koyup onun konusunun dönmeyeceği ortamları tercih ederdim. ve bir durum değerlendirmesi yapıp bu ilişkide kendi adıma benim nerede nasıl bit yanlış yaptığımı tanımlamaya çalışırdım. aynı hatayı tekrar yapmamak için...

0|0
    0|0
  • İlk 1 hafta yaşasın özgürlük...

2. hafta o olsaydı böyle yapardık

3. hafta keşke şuan yanımda olsa..

4. hafta link

0|0
    0|0
  • bugün üzülür yarın gülerim hayat buu

0|0
    0|0
  • Dün ayrılsam şuan tekelde sızmıştım sanırım :))

0|0
    0|0
  • Özel birşey yapmazdım heralde.

0|0
    0|0
  • yarın yine ayrılırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...