Nişanlınız kızdığı için size tokat atsa ne yapardınız?

Bir şey oldu kızdı nişanlınız. Size tokat atarsa ayrılır mısınız? Yoksa kaderinize razı mı olurdunuz?

Nişanlı dedim çünkü ciddiyete dökülmüş aileler tanışmış bu durumda toleransınız değişir mi onu öğrenmek istedim.

Güncellemeler:
peki kıza hangi sebeple vurabilirsiniz (bu soru da erkeklere)

Ot kaka sebeple vurması ile cıddı bır mesele sonucu vurması bır sey degıstırır mı (bayanlara bu soru)

0|0
17|23

En İyi Erkek Görüşü

• Hicbırsekılde kımsenın kımseye tokat atma hakkı yok var mı bır sıkıntın hıt davanı ac kımse kımseye fızıkı ustunlugum var dıye tokat atamaz karsıyım ;))

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• tokat yesem,tabi senede bir ise muhtemelen hakedecek bişey yapmışımdır kadının tokadı koymaz öyle ortama göre güler geçerim alışkanlık haline getirmişse her an kontraya kalkabilirim aynı sertlikte,tabi önce vazgeçmesini söylerim.erkek daha nişanlıyken tokat atıyosa ciddi şekildde sorunvar demektir evlilikte görülecek dönüşümlerde daha sık rastlanması beklenir.kaçma şansın varken kaçacaksın yoksa aman ayrılık yaman ayrılık yaktı beni kül eyledi zalım ayrılık diye devam edersin.

1|0
    0|0
  • O gun en son gundur onu gordugunuz bu is ebediyen bitmistir.

Siddet kim'e karsi yapilirsa yapilsin ,kadina,erkege,cocuga karsi siddete basvuran kisinin basi kesinlikle ezilmelidir.

Butun kurallari cigneyen ,toplumu temellinden cokerten BIR alcakliktir.

Siddetin analizi dahi yapilamaz,yorumlanamaz,hakli sebebi olamaz.

0|0
    0|0
    • bir harika yorum daha. İşi şiddetle degil de hukukla çözmek. Ancak boyle ileri bir devlet olabilirdik. Malesef bazı dönemler olan tüm yaralarımızın sebebi şiddet ve onu meşrulaştırmaktı.

• Yeah beybi evde devam edelim derim

1|0
    0|0
  • eğer nişanlım bana bir tokat atarsa yüzüne uzun uzun bakar ve çıkar giderim. cesaret edebileceğini zannetmiyorum gerçi sinir sahibi olduğum için, daha sert tepki göstermemden korkar sanırım. istediği kadar vurmaya çalışsın ben dokunamam. öfkeden kudurursam gider başka şeyleri parçalar kırar dökerim ama sevdiğime vuramam.

0|0
    0|0
  • Saldıran hatun severim ama gereksiz bir hareketse ayrılabilirim.

Sen bu olayın kadın boyutunu soruyorsan, kadına el kalkmaz la :(

1|0
    0|0
  • Yalnızken atarsa , kabullenebilirim.Ama dışarda , yakınlarımın veya arkadaşlarımın yaynında bunu yaparsa , kafa atarım.

0|0
    1|0
  • bayılırım sert kızlara..

0|0
    0|1
  • Kadın'a elim kalkmaz ! Şiddet'in her türlüsüne karşıyım..Sokakta kedi,evde aslan olarak erkekleride burdan KINIYORUM ! Adam olun uleyn ! :D

1|0
    0|0
  • sebebi tokada sebebse, atarım. tokadın da bi asaleti var. değil mi?

0|0
    1|0
  • bısı olmaz bence nedenı onemlı nolcak bı tokat attı dıye ayrılcanmı?

0|0
    0|0
    • sen bu kafayla evlenemezsın

• sağol yorumun için :)

• kafasını gözünü kırmak isterken onun seviyesi düşmem bir anda kaybolurum yanından kendi sinirimi kırdığımda da görüşürüp herşeyi bitiririm

0|0
    0|0
  • kesinlikte o an biter ayrılırım. maazeretim var ailelere söylerim bana tokat attı alın yüzüğü derim. tabii çok ciddi bir tokatsa şakadan olabilir.

0|0
    0|0
  • hmm ilginç bi soru :) sözlüyüm ve başıma gelmedi şimdiye kadar ne yaparım o anda karar veririm galiba :)

0|0
    0|0
  • Bana tokat atarsa, 'elbet vardır bir bildiği' derim. Ama yarim diyebildiği birine el kaldıracak kadar alçaldığı için attığı o tokadın yaptırımını çok ağır bir şekilde öder. Elbet şiddet görmez ama yaptığı yanlışı en iyi şekilde anlar...

0|0
    0|0
    • gercekten boyle mi davranırdın?

• Şiddet yanlısı değilim ama tokat atmaktan beter ederim. Elini kaldırmış vurmuş, bu nasıl bir saygısızlık nasıl bir mantık. Ben onun üzerine konan en ufak bir toz taneciğine bile tahammül edemiyorsam karşılığının da böyle olmasını beklerim. Ama bunu yapabilecek kadar alçalmış ise de benden artık anlayış beklemesin artık.

• bu güzel =)

• Haklı ya da haksız olmasına göre değişebilir bir durum bu ama ayrılmazdım da, sadece haksız ise haklı olduğumu anlamasını sağlardım.

0|0
    0|0
    • Hangi nedenle vururum bilmiyorum ama ya da vurur muyum onu da bilmiyorum.Öyle birşey yaparsam da, gerçekten de geçerli bir sebep olması lazım.o geçerli sebep nedir diye sorarsan; onu da bilmiyorum ama.

• boş ver düşünme onun seviyesine;) umarım öyle bir şey olmaz tabi de :)

• haklısın:)

• oteki yanagimi ceviririm yeterki sinirlenmesin.Ama tokat atmam cok sinirlenirsem yuzugu atarim o da yere kizin yuzune degil

0|0
    0|0
  • uuuuuuuuuuu çok sertsin derim :D

0|0
    0|0
  • bende ona tokat atardım :D

0|0
    0|0
  • aldatırsa vururum. onun dşında vurmam. vuracağım da tokat olmaz hani :) direk kafaya

0|0
    0|0
  • dilini tut kimse bisi yapmaz ;)

0|0
    0|0
    • kimse kimseye can güvenliği dısında zarar veremez bence vermemeli dogru ve insani olanı da budur.

• car car car konusup adamları daraltmadıgınız agzınızdan cıkanlarla onurunu paspas yapmadıgınız sürece kimse bisi yapmaz diyorum yapıyorsa zaten adam degildir

• cok konusan kadın dayak mı yemeli. Ayrıca paspas ettiyse ayrıl neden kıza vurasın ki ya da kız sana neden vursun.

• Bastan yazsaydin bea Kizlara sadece soruyorum diye abe bende herkese sandim.

0|0
    0|0
  • Tokat atarsam o modda olduğum kıza,evlenirken yüzüne nasıl bakıcam beyb?

Meowwww!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• bu ayrılık sebebi değil sakın gaza gelme. tokat atma sebebine göre haklıysa tavır yapardım biraz sonra uzatmazdım. Ama haksızsa bir kaç gün konuşmazdım gönlümü alana kadar

1|0
    0|0
    • kendince haklı bir sebebi vardır ama gereksiz yere vurduysa dediğim gibi bi kaç gün konuşma

• :S benim başıma gelse ayrılırdım ay.

• ayrıl o zaman

• bana bir tokat atana ben 2 tokat atarım noluyo be kime vuruyosunuz siz.

2|0
    0|0
  • esimle 9 yildir beraberim birak tokat atmasini elini havaya kaldirdigini bilmem ! amma kizdimin bir bakisi var ödüm patlar :) bazen diyorum kizinca baska adam oluyorsun o ne bakis öyle bebem sen sakin kizma ben kizarim ikimizin yerine diyorum :))

sana gelince nisanlin simdiden tokat atiyorsa cok asabi demektir sorunu konus hallet seviyorsan !

1|0
    0|0
    • soru goruslerı almak ıcındı :) dedıgım gıbı elin adamı bana vuramaz, ancak annem terlik atabilir bana tam 12den de vurur :)))

• bende tokat atarım hatta daha kötüsünü bile yapabilirim

0|0
    0|0
    • Mazlum..mazlumu getirin misali.. :D

• Umarım, hayatın getireceklerini bilemeyiz :)

• Teşekkürler :)

• bene vursa yere yatar ağlardım valla avazım çıkana kadar:D sanırım ilk ve son olurdu:))

0|0
    0|0
  • bişey oldu dedinde çileden çıkmış ...sonraki tavrı ne oldu peki?pişmanmı değilmi?

0|0
    0|0
    • bu acaba dıye sorulmus bır soru :) bana elin adamı tokat atamaz. Ancak annem terlik atabillr :D.

• ben tüm gün böyleydim gece bahane 111bende yakında soru sormaya başlarmışım:D sevgilim beni kanser ediyor diye:D

• bal deresi reklamını unutma :) 1 degil 2 degil 3 degil 4 degil tam 5 tokat hediyeee. Tokatlarımız yumuşacık yanaklara itinayla atılır. Yanaklarımız o kadar marifetlidir ki asla şişme ve kızarma yapmaz dahling.

• Bi tokat ta ben atarım nihah.

1|0
    0|0
  • Öyle birşey yapmaz ama oldu ki yaptı diyelim; ayrılırdım sanırım. Bugün tokat atan ileride neler yapar yani. Şiddete karşıyım. Ayrıldım diye de kendimi paralamam zira yol yakınken kendini gösterdi diye sevinirim

0|0
    0|0
  • Ayrılırım..Bu kadar kesin ve net. Ailelerin tanışması nikah kıydık bitti anlamına gelmez, şimdi bunu yapan adam evlendikten sonra bana neler yapmaz..Bir kere kalkan el her zaman kalkar..

0|1
    0|0
  • valla susarsan daima susturur... nişanlyken tokat atan evliyken ölünceye kadar döver...

çok sinir olduğum durumdur eğer ki bir yolda adım atılmışsa tatlı olsun konuşarak çözüm bulunamayacak hiçbişey yoktur. şiddet acizlerin başvurduğu bir durumdur... nişanlım da olsa büyük konuşmak istemem ama tekrar düşünürüm bu durumu çünkü evlenmekten önceki son zamandır herşeyin son noktası geri dönüşü olur ama mutsuz olunacaksa hiç başlamamak mantıklı... :))

0|0
    0|0
  • Bu gün bunu yapan yarın öbür gün ne yapmaz diye düşünürüm.Şiddet eğiliminin toleransı olmaz.3. sayfa haberlerinde gördüğün kadınlar da toleranslı davranmıştı.Ayrılırdım kendi adıma.

1|0
    0|1
    • Hayatındki diğer sebepleri sen belirleyemezsin ki.Belki ilerde daha büyük bir sebep bulucak dövücek nerden bilebilirsin?

• hahaha gazını yemişim ya uçurcan hepimizi:)) Balonum sönmüş az şişirirmisin sana zahmet.VeniGaz boşa gitmesin:)

• Balonuna gaz verirsek ucar gider solim ! helyumdan kaliteli bizim VeniGaz ! Evet yanlış duymadınız! Helyumdan kaliteli tek gaz VeniGaz... :D

• eyer hakiszdiysam belki affedebilirim ama hakli oldugum halde o tokad yemissem bitiririm.

1|0
    0|0
  • yüzügü satip vodka alir icerim ):

0|1
    0|0
  • boşarım

0|0
    0|0
  • Ayrılırdım , daha sonra kızınca dover belli mi olur

0|0
    0|0
  • Bu nişanlıyken tokat atıyorsa evlenince de döver diye düşünürüm.

1|0
    0|0
  • Bence öyle erkekler çok çekici ama öyle boş bi konu için değil,gerçekten kötü bisey yaptıysam üstüne o tokat geldiyse bilemiyorum ya mazoşistim

0|0
    1|0
Yükleniyor...