Kızların çantasında ne olsun istersin?

erkekler çanta taşımaz e zaten kız arkadaşımızın çantası var 2 parça bişey de benim için taşısın dediginiz neler var.

benim sevgilimin çantasında illa ki ıslak mendil,kuru mendil,sakız,kulaklık ve bozuk para olmalı.1 i bile yoksa vay haline 2 gün trip

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Söyle bir daha ki sefere beyin de taşısın yedekte bulundursun (sana sebep)

3|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• benimde ni$anlim hep kiziyor mendilin yok diye..bavul gibi cantandan sadece gereksiz esyalar cikiyor diye kizmisti bana..hatta bikere cantami ters cevirdi döktü icinde ne varsa..cöpden gecilmiyordu :) Ta gecen seneden alisveris fi$Lerim duruyordu :):):)

0|0
    0|0
  • Ben niye tasiyacagim sevgiliimin esyasini, gitsin kendi cantasinda tasisin hammal miyim ben?=)

1|0
    0|0
  • Bir cüzdan bir telefonla çıkıyorum, sevgilim çanta taşıyor. Öyle, ilginç bir çiftiz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Islak mendil peçete ben standart olduğunu düşünüyorum onları taşımayan yoktur. Diyet ürünleri oluyorya mavi yeşilin bisküvi yada krakeri falan olursa sürekli yerim. :D Çantayı kurcalayıp yiyecek bir şeyler bulup yemeyi çok severim :D

0|0
    0|0
  • kafama vurunca beni bayiltmayacak birseyler olsun isterim

0|0
    0|0
  • selpak yok diye baya kızmıştım bir kız arkadaşıma. çuval kadar çantası vardı bi selpak çıkmadı :(

0|0
    0|0
  • bir kaç tane prezervatif taşısa hiç fena olmaz doğrusu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...