Soma turnuvası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şampiyon Beşiktaş oldu. Her ne kadar hazirlik turnuvası da olsa Chelsea ve Fenerbahceyi yenmek kolay değildi.3 takimi da izlediğiniz kadarıyla değerlendirir misiniz?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe maçlar başladığından beri pek iyi bir çizgide değil, hazırlık maçı bile olsa Chelsea'yi yenmek büyük bir başarı ama bunu "Chealsea'yi yendik Arsenal'i de yeneriz" olarak yorumlamamak lazım sonuçta hazırlık maçı. Ayrıca Feyenoord maçlarında da iyi oynamışlardı. Eğer Fenerbahçe toparlanmazsa şampiyon Beşiktaş olur gibi geliyor bana.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Koyu Fenerbahçeliyim, tebrik ederim sizleri. Ama ben Fenerbahçe'nin %100 ünü sahaya yansıttığını düşünmüyorum. Henüz gerçek Fenerbahçe'yi izlemedik, süper kupada izleyeceğiz diye umuyorum. Ayrıca şuna aklım takıldı dünya kupasını kazanmış Andre Schürrle takımıyla sahada peki ya dünya kupasında 3. olmuş ve tatile daha erken çıkmış olan Dirk Kuyt nerelerde?

0|0
    0|0
  • Fenerli olarak besiktasi tuttum. Adamlarin taraftar duygusu sahane yahu

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Beşiktaş'ı kutluyorum, çok iyilerdi..

0|0
    0|0
  • Beşiktaş inşşllah gruplara kalır fenerbahçeyihiç iç açıcı görmüyorum ama klasik fenerbahçe bir düzen koymaya çalışıyor ersun yanal hoca inşallah düzelirler

0|0
    0|0
  • soma turnuvasını izlemedim de bu sene daha umutluyum feyenord maçlarını kıstas almıyorum geçen sene daha iyi oynayıp skor bulamadık feyenord maçlarında ekstra oyun olmadan skora ulaştık

0|0
    0|0
  • beşiktaş gerçekten çok güzel bir başlangıç yaptı böyle devam ederse şampiyonluğu bırakmaz

0|0
    0|0
  • Sağbek, ofansif orta saha ve yerli stoper transferi de tamamlanınca 3 kulvarda da götürürüz işi..

0|0
    0|0
  • Beşiktaş bu sene çok farklı.. Slaven Bilic 'e helal olsun.. Beşiktaş bu sene şampiyonluğun en büyük favorisi :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ve Chelsea maçını izlemedim. Beşiktaş lige hazır. Fenerbahçe biraz daha ister.

0|0
    0|0
Yükleniyor...