Gaipten sesler duyan var mı?

dün gece evde oturmuş bilgisayar kullanırken birden sokaktan bozacının geçtiğini duydum. adam bildiğin bağırarak boza satıyordu. kardeşime bozacı geçiyor dedim. akabinde o an öyle birşey olduğu/olmadığı yönünde bir konuşma gerçekleşti. yarım saat sonra da yine sokaktan davul sesi geldiğini duydum :s ancak yine bunu duyanın sadece ben olduğumu öğrendim? evdekiler dalga geçtiğimi sandılar ama ben ciddiydim :s

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• bende duyuyorum bazen..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• direk açıklamasını yapayım.doğruyu söylemek gerekirse ben bilime inanırım ve bazı insanların duyum frekansları diğer insanlara göre daha yüksektir.yani 1km ötedeki bi patlamayı bazıları duyamaz fakat kulağı hassas olan insanlar rahatlıkla yanlarındaymış gibi duyar.açıklaması bu

1|0
    0|0
  • garipten şeyler duyuyorum görüyorum konuşuyorum. bu frekans meselesi bazı kişilerde bu frekans uyduğunda birçok şeyi görüp duyabilir.

.

0|0
    0|0
  • normalde olmaz da uyurken, sanki biri beni çağırıyormuş gibi ses duyarım uyanırım ama kimse çağırmıyor

0|0
    0|0
  • gaip abidir o :D bana da olur bazen

0|0
    0|0
  • iyi saatte olsunlar geldi sana

0|0
    0|0
  • tamamen kulak yanılması böyle batıl inançlara inanmayın.

0|0
    0|0
  • odada tek başımayım tırsıttın beni

0|0
    0|0
  • sakat bir durum:)

0|0
    0|0
  • davul sesi cinlere işaret

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim arkadaşım da geceleri bazen düğün sesleri duyduğunu söylüyordu dışarıda düğün olmamasına rağmen üstelik. Kardeşleri de onaylamıştı bunu. Çok tırsmıştım böyle şeylerden ürküyorum =)

0|0
    0|0
  • çok duyuyorum yaa

0|0
    0|0
  • oku.

0|0
    0|0
Yükleniyor...