Ve dogumdan sonra fistik gibi kalanlar? :)?

Evet arkadaslar dogum yapali sekiz ay oldu ve ben eski pantolanlatima giriyorum, eski kilomada dondum, sadece fit olamam lazim sanki popom cokmek uzere gibi onu kaldirici egzersizler yapiyorum karin egsersizleri yapiyorum, kendinizi birakmayin savasin ve kocaniz catir catir catlasin, sizler nasilsiniz bakalim merak ettim?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Ne güzel yaa daha 18 yasnda biraz dikkat etmesemi totoyu göbegi salıyorm.. Üstüne zayıf olmama ragmen hafif catlaklar var ve doktor dogum yapınca cok fazla catlak olusucagnı söyledi..
    :/

0|0
    0|0
    • Hamilemisin canim yasin 18 daha gencsin, ben hamilelikte bol bol krem surdum. hic catlagim olmadi. ama genellikle genetik de oluyomus annemin de catlagi hic yok dort cocugu var dusun

• hamile diilim delimsn :D vücudumda catlaklar var ve bunun icin doktora gittigmde benim vücut yapımdan dolayı "ileride evlenince filan yani " çatlaklarım cok fazla olurmus an-la-ta-bil-dim - mi? :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Ablamda doğumdan sonra eskisi gibi kalmıştı, helal olsun ayakta alkıslıyorum :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Masallah ablacim. Ben dogum yaptigim zamani falan dusunemiyorum yani daha 18 yasindayken fazlaliklarim fazlasiyla var. :D

0|0
    0|0
  • Ben genc kız olmama rağmen kilo alp veryrm durmadan bravo size :) önemli ya evlennice dikkat etmek lazım

0|0
    0|0
  • bir doğum yapak ta

0|0
    0|0
Yükleniyor...