Çok mu alınganım sizce? Çok kırıldım vesselam :(

arkadaşlar ne olur yardım edin yaaa eski sevgilimde barıştık herşey çok iyi ama eskisi kadar konuşamıyoruz ki eskiden hep kavga ederdik ama şimdi az konuşuyoruz ve iyiz burda sorun yok ama mesaj attım bugun hiç konuşmadık diye hep konuşursak sıkılırız günde 1 kere konuşnlar var onlar dahamı az seviyro sanıyorsun benimde bi hayatım var hep benle ilgilen diyorsun bende haklısın hayatının merkezide olamam biliyyorum dedim kimse benim hayatımın merkezi olamaz dedi bende cevap yazmadım sonra mesaj attı sen benim sevdiğim hayatımı paylaşmak istediğim kişisin ama bi kadını hayatının merkezi yapmak bana göre değil dedi bende iyi geceler uyuyorum dedim ama çok kırıldım sizce haksızmıyım

Güncellemeler:
Sizce çok mu alınganım çok kırıldım vesselam :(

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Lütfen bunada kırılmayın ama sevgiliniz su katılmamış bir odun.Kimse hayatımın merkezi olamaz diyerekten önce sıçıp , ardından kurtarmak amacıyla sen hayatımı paylaşmak istediğim kişisin nidalarıylada tüyü dikmiştir.Bunun türkçe açıklaması ise ; " Daha önce canım yandı , artık öylesine takılıyorum seninle ama güzel vvakit geçirdiğimiz için sana katlanıyorum " dur.

0|0
    0|0
    • tam olarak bende böyle düşünüyorum ama ii vakit geçirdiği için olduğunu sanmıorum başka bişi var çünkü ayrı şehrlerdeyiz

• İyi vakit geçirmek için iki bünyenin aynı alanı paylaşmasına gerek yoktur netice itibariyle zihinsel olarak bunu düşünmektir esas mesele.

Erkekler Ne Diyor 3

• peh anasını sattımının. ben sevgilimi hayatımın merkezi yapıyom anlamıyo odun başkası böle yapıyo böle oluyo. acımasız hayat işte.

0|0
    0|0
    • ergenlikte olur öyle sende bir gün odun olacaksın kaçınılmaz son

• üzüm üzüme baka baka kararıyo napcan ya. şimdiki sevgiliye bakıyoz öyle bizde öyle olcaz

• adam haklı. aklı başına gelmiş. benim düşünceden. istersen kabul edersin, istemezsen kendin bilirsin.

0|0
    0|0
    • öylemi diyosun aklı başına geldiği için mi yoksa sevmediği için mi

• sevince de sevilen istendiği gibi düşünmüyor. profesyonel olmak şart.

• ben ona yeterince değer verdim mesela biri sorsa hiç kırdımı hiç hatası oldumu cevap veremez hep sevdim sadece sevdim değer verdim halada öyle ama bu çok kırıcıydı hayatımın merkezi olamazsın ne demek ya .isyaaaannn !

• :) haklı-haksız olacağın bir durum dahi yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bnce geç olmadan ayrıl...bk mesela sevgilimle 1dk gecirmek için birlikte neleri feda etmeyizz..bncee ilerisi olmyn bi iliski ilerde üzülmeni istemem..

0|0
    0|0
    • ne kadardr birliktesinz ve ayrıl demek öyle kolay değil seviyorum hemde çok

• yaklasık onu 2 yıldır tanıyorum düzenli olrk 1 yıllık bir ilişkimiz var diyyebilirim

Yükleniyor...