Neden gol atamıyoruz? Fenerbahçe'nin bu sezonki sıkıntısı ne sizce?

birbirinden iyi forvetlerimiz var. geçen sezonun kara kuvvetleri forvet hattı bu sezon hazırlık maçlarında dökülüyor. sebebi ne olabilir sizce. yoksa endişe etmek için erken mi?

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahçede kadro derinliği açısından sıkıntı var bence. Bakıyoruz orta sahada çok oynayabilicek isimler fakat geride "kesici" rolünde oynayabilicek oyuncu (?) Mehmet topalı ilave edebiliriz geri kalan çoğu oyuncu ofansif yönlü. Bkz: Emre, Alper, Meireles, Baroni, Diego. Defanstada bu durum var bence. Egemen sakat Bekir (?) iyi oynadığı maçlar var kabulüm ama her zaman saatli bomba gibi ne yapıcağı belli olmayan bana göre fenerbahçede olmaması gereken bir oyuncu. Yobo'nun peşinden çok koşuldu alınabilmesi için fakat şimdi "ağır adam" tabiri yüzünden kasap Alves oynuyor ve ne yapacağı belli olmuyor onunda. Türkiye şartları altında başarı sağlayabilir ama avrupa düzeyinde bu kadroyla hep sıkıntı yaşar fenerbahçe

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• sezon öncesi kampina gec baslanildigi için takim formsuz

0|0
    0|0
  • Daha erken sezonu geç açtık.. yalnız kalite bir forvete ihtiyacımız var sezon içerisinde afrika kupası başlayacak, çok zorlanırız aksi takdirde

0|0
    0|0
  • bende anlam veremiyorum -_-

0|0
    0|0
  • Abi ben korkuyorum ersun yanal soğuk duruyor istifaya yakın gibi sanki ayrıca defans berbat sürekli önde yakalanıyor veya çabuk geçiliyor kuyt eksikliği de hissediliyor çünkü hırsıyla takımı ateşleyebiliyor

0|0
    0|0
    • basında çıkan haberlerin doğruluğu aziz yıldırımın açıklamalarıyla doğrulandı. ersun yanal her an bırakabilir inşallah sorunu çözerler yoksa sıkıntı büyür

• Bana kalirsa roma macina kadar bekliyecek ersun hoca ondan sonra karar verecek cunku hic bu kadar surati asık görmemiştim

• çok kötüyüz çok geçen sene ki kadro var sıkıntılı günler başlıyor FB için şampiyonluk zor olacak gibi

0|0
    0|0
  • Takım çok kötü değildi aslında. Biraz daha zaman.

0|0
    0|0
  • bence fenere bir tane yerli forvet lazım

0|0
    0|0
  • bence Fenerbahçe başta teknik ekip ve oyuncular çok şımardı saldılar kendilerini :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe her sezon böyle ligin 3.4. Haftası açılıyorlar mkları durduramıyoruz

0|0
    0|0
  • Galatasaray dada bu sıkıntı var diyeceğimde onlarda Sneijder eksik bu sene neden böyleyiz bende anlamıyorum Emenike satıp yerine Demba bayı almalıydık Emenikenin takım oyunuyla alakası yok

0|0
    0|0
    • emenike ve sow hiç tat vermiyor

• Ben Sowa kefilim o toparlanır ama Emenikeye hiç güvenmiyorum adam takımdan kopuk oynuyor bana göre Diego transferide yanlış elimizde Salih gibi genç yetenek varken gidip istikrarsız Diegoyu aldık neyse umarım Galatasaray maçını kazanırızda bunlarda bizi yanıltmış olur

Yükleniyor...