En yakın arkadaşınızın sevgilinizle samimi olması sizi rahatsız eder mi?

en yakın arkadaşınızın sevgilinizle samimi olması arada mesaj atıp hal hatır sorması sizi rahatsız eder mi ?Sizce bu ne kadar doğru ?

Güncellemeler:
yani ben kesinlikle arada bir seviye olması gerektiğini düşünüyorum ben gidipte kimsenin sevgilisiyle samimi olmam kıskanacağını düşünerek aralarında bi sorun yaşanmasını istemediğim için seviyemi korurum her zaman bence böyle yani :)

0|0
12|16

En İyi Kız Görüşü

• eder. Halini hatırını bana sorsun ben ona sölerim. Hatta sormasın ona ne.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Arkadaşıma bağlı, beni eder. İlk başta etmiyordu, kız arkadaşım beni uyardı bak bu çocuk bana sürekli mesaj atıyor. Altından bir şey çıkacak dedi. Yok artık, saçmalama demiştim cevap olarak. Fakat arkadaşım bir gün içip sevgilime bu gece seni istiyorum gibi mesajlar atmış. Devamını siz düşünün.

0|0
    0|0
  • bir erkeği rahatsız etmiyorsa erkek godoştur. kızı rahatsız etmiyorsa kız saftır. hele bide arkadaşlar aşna fişne olan sevgili " ay aykut inanmıyorum en yakın arkadşından mı kıskanıyosun beni? çok hayal kırıklığına uğrattın beni hiç beklemezdim" diyorsa kesin bişeler vardır

0|0
    0|0
  • yok daha neler..

0|0
    0|0
  • arada bir bnim araciligimla soruyorsa iyi niyettir derim baskalarindan soruyorsa merak derim direkt kendisine sotuyorsa bni tinlamiyor ve gozu var derim

0|0
    0|0
  • Eder ! Doğru bulmuyorum..! İzin vermem ! Nayır ! Nolamaz !

2|0
    0|0
  • en yakın arkadaşımsa, dostumdur. ve uzun zaman geçirmişimdir ki sevgilimin telefonu vardır. o da zaten beni tanıyorsa, uygun davranır. zaten tanımıyorsa numarası yoktur.

0|1
    0|0
  • Evet eder .. önce haddini ve sınırını aşan samimi arkadaşın kafasını , elime geçen sert cisimlerle ezdikten sonra , hoş karşılamayacağımı bildiği halde buna cevap veren sevgiliyide yüksekçe bir yerden aşağı atarım.

1|0
    0|0
    • :)) çok sert oldu bu :))

• Çok sert değil, aksine türlü işkencelerle sadist tarafıma ortaya koymayarak , direkt olarak nihayi sonuca bağladım durumu.

• Bir mesafe olmalı tabii de abartmayalım, yoksa yakın arkadaşa büyük ayıp olur

0|0
    0|0
  • Gerektiğinde, gereksiz insanları hayatından çıkaramazsan; Hiç gerekmediğinde, sevdiğin insanlarla arana girebilir.

0|0
    0|0
  • yanlııış teeeers

0|0
    0|0
  • yok etmez ağzını yüzünü kırarım ne hakla mesaj atıyomuş sevgilime alla alla onane!

1|0
    0|0
  • en yakın arkadaşım kız olduğu için sıkıntı olmaz

1|0
    0|0
  • eder tabiki

0|0
    0|0
  • problem yok gayet normal.

0|0
    0|0
  • Öyle birşey beni rahatsız etmezdi.

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım olması için güven vermeli . Güven vermişse sorun yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Evett eder. Öldürürüm lan.

1|1
    0|0
  • benii gerçekten cok rhtsız eder sevgilim cocukluk arkdşıma bni sormk için bile mesaj attıqında deli olmustum..

1|0
    0|0
  • En yakın arkadaşımın erkek arkadaşı bana sürekli mesaj atıyordu ayıp olmasın diye cevap yazıyordum bende ama kız en sonunda dayanamayıp "bırak boşver atma mesaj" demişti =)) Ben sevmem öyle şeyleri yani buna tepki gösteren kim olursa olsun hak veririm. En yakın arkadaşım dahi olsa güvenmem. Bunla ilgili bir durum da yaşadım zaten o yüzden güvenmem yani

0|0
    0|0
  • Rahatsız eder..Herşeyin bir sınırı var,benim içim rahat olmaz, istemem..

1|0
    0|0
  • Etmez çünkü zaten çaktırmadan ben o mesajları okurum :)

0|0
    0|0
  • Evet eder. Benim haberim olmadan konuşamazlar

0|0
    0|0
  • gözümden bıle kıskanırım arkadasta neymişşş

0|0
    0|0
  • Evet eder çünkü basıma geldiğinden biliyorum arkamdan iş çevrildi resmen onun için dikkat diyorum :)

0|0
    0|0
  • ne yalan söyleyeyim en yakın arkadaşıma bile güvenmem

0|0
    0|0
  • Rahatsiz etse iyi cildiririm herlde !

0|0
    0|0
  • çok rahatsız eder sevgilimin aklını alırım ben ya hiç bi kızla mesajlaşmasını istemem aşırı kıskancımdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...