Bu rüyayı nasıl yorumlarsınız?

çok tuhaf bir rüya gördüm; gerdekte kullanan çarşafta arabca ayetler yazıyor ve o çarşafın üstünde kocaman kan lekesii vardı? Ne anlama geliyo çok merak ediyorum?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Soruya cevap vermeden önce bir kaç hatırlatma yapmakta fayda vardır diye düşünüyorum.

Birincisi rüya tabirci dışında başkasına anlatılmaz, hele böyle alani yerlerde hiç anlatılmaz. Çünkü rüya yorulduğu üzeredir. Hz. Yusuf'a rüyalarını anlatanlardan birinin idam edileceğini söylemesi üzerine rüyayı gören, yalan söylediğini demişti. Tabi rivayet edilir. Bunun üzerine Hz. Yusuf rüya anlatıldığı ve yorulduğu üzeredir. demişti.

Rüyanıza gelince, Helal ve meşru olması kaydıyla verilen bir mesajdır. Kişinin gördüğü rüyalar sürekli bir şey olacağını ifade etmez. Bazen mesaj verir. Bu rüya mesaj veren bir rüya'dır. İçinde bulunduğunuz durumu bilmediğim için çok fazla yorum yapamayacam, çünkü rüya yorumu kişinin sosyal ve psikolojik dengelerine bağlı olarak ayet ve hadis üzerine yporumlanır. Ama gördüğünüz rüyadaki işaretler mesaj veren ve meşru bir daire de ilişkilerinizi sürdürmeniz için verilmiş bir mesajdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kadının haiz kanı ve bu kanın sürüldüğü beze yazılan arapça yazılarla yapılan.çok tesirli ve huzur bozan kötü bir büyü var. dikkat etde içine doğmuş olmasın.

0|0
    0|0
  • Rüya'ların (yanlış anlaşılmasın) salih insanlara anlatılması tavsiye edilir ve bu konunun bir çok islam alimine göre İmam-ı Nablusi'dir

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bakireysen kizlgin bozulacak anlama geliyor

0|0
    0|0
  • bakınız rüya tabirleri siteleri/kitapları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cinselliğin günah olduğuna dair derin korkuların var ve evlenip cinsel yaşantın başladığında günaha girmiş olmaktan korkuyorsun bence...

0|0
    0|0
Yükleniyor...