Kapat

Farkında olmadan fermuarınız açık ya da aldığınız kıyafetin etiketi üzerinde bir yere gittiniz mi?

Farkında olmadan fermuarınız açık ya da aldığınız kıyafetin fişi üzerinde bi yere gittiniz mi_

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Etiket değilde fermuarım açık kalmıştı evt.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• etiketim üstümde kalmış işe gittşim öyle arkadaşlar fark etmiş . o ne kadar ucuza almışsın 30 tl elbisen dediler. bende nerden bildiniz ya dedim fırından yeni çıkmış ekmek gibi etiketi üzerinde elbise dediler. kıpkırmızı olmuştum. :(

0|1
    0|0
  • Etiketi üzerindeyken bi arkadaşım görmüştü Allahtan insan içine çıkmadım da birtek o görmüştü :D

0|0
    0|0
  • etiket oldu ama içerde kalmış yanii kime görmedi :)

0|0
    0|0
  • fermuar açık olduğu oldu evet..

etiket olmadı.

0|0
    0|0
  • Hayır çok dikkat ederim

0|0
    0|0
  • çok kızrma olayları bunlar baya üzcü kendine gelemez insn

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• bi gün işyerinde pantolona baya bi yemek yağı damladı.yapacak bişi yok dedim işten çıktım bindim otobüse.otobüste en arka karşılıklı koltuklar var .geçtim oturdum.karşıma 2 kız yanımada lavuğun biri oturdu.kafayı bi eğdim.fermuarı açık unutmuşum.kıpkırmızı oldum.elimdeki defteri hemen üzerine kapadım.pantolonda lekeler,fermuar açık.bide oturunca iyice belli oluyor.kızlar gülmemek için kendini zor tutuyor.rezil oldum.3 durak önce kendimi otobüsten attım.

0|0
    0|0
  • Bir kere yurttan çıktım okula doğru gidiyordum, güzelce bir kız gördüm belli her halinden mimarlıktan, o kartondan maketleri taşımaya çalışırken , taşıyamamış yere düşürmüş, ben de yardım etmek istedim, okula kadar beraber taşıdık o maketleri, sınıfına kadar girdikten sonra, bana teşekkür edip,gülerek kaş göz hareketleri yaparak sende artık bi tuvalete gidip, üstünü başını düzelt dedi.

O an farkettim en başından beri dükkan açıkmış, kıp kırmızı kesildim,

0|0
    0|0
  • Genelde pantolonlarım fermuarlı değil, düğmelidir. Bi kaç kez fermuarlı pantolon giydiğimde fermuarını kapatmayı unutuyordum. Neyse ki bütün fermuarlı pantolonları hayatımdan çıkardım.

0|0
    0|0
  • Dükkanı açık bırakmayınız, soyarlar kıh kıh

0|0
    0|0
  • yaz geldi fermuarı açık geziyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...