Spor salonunda deneme sonrası nabzım 40 çıkmış, bu konuda bilgisi olan var mı?

bugün spor salonuna gittim. orda deneme yaptırdılar bi 10 dakika sonrasında kadın nabzımı ölçtü 40 çıkmış. yaşımı sordu 20 dedim tabloya baktı ve iyi dedi.. yağ yakabilirmiş vücudum galiba ona benzr bisy dedi. bu konuda bilginiz varmı

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kardiyo..

Nabzın yükselerek yağ yakabilirsin ancak.. Bu da kardiyo antrenmanı ile mümkün.

.. ve kardiyo, spor yaparken terlemen anlama gelir.. Eğer, bizim tencere popolu kezbanlar gibi koşu bandında yürürken, elinde cep telefonuyla takılırsan asla kilo veremezsin..

0|0
    0|0
    • ılk kez duyuyorm bunu nabzın yukselerek yag yakabılrsın. oyleyse bende sonuc ıyımı deva edeym yanı

• Ya iyide, bu özellik insan anatomisinin bir parçasıdır zaten.. Yani olmayan insan yoktur.. Bu arada, antrenman öncesi şekersiz sade kahve iç.. Nabzını kolay yükseltir..

Hocaya da sor bakayım, L-Carnitine kullanayım mı diye. Kullan derse hiç vakit kaybetme.. Çok çok çok çabul zayıflarsın.. emeğin boşa gitmez..

Erkekler Ne Diyor 6

• kendınde Kontrol edebılırsın eğer ki yağların yumuşaksa yakabılırsın ama sertse artık çok geç.. bunun için düzenli spor, beslenme ve GNC nin yağ yakıcı kapsullerı war işe yarayacaqından eminim..

0|0
    0|0
  • nabzın düsükken yag yakamassın üzgünüm ama kadın yemiş senii

0|0
    0|0
  • 40 mı? o.O Bana çok düşük geldi açıkçası, 10 dakika içinde nabzın kaçlardaydı?

0|0
    0|0
    • işte 10 dakıkalık deneme sonrası nabzım 40 tı

• ne öğrenmek istiyosun

0|0
    0|0
  • kadın yalan söylğyor oraya gitmemelisin..otur bütün gün evde ve sadece cips ile beslen..

0|0
    0|0
  • Nabzın 40 çıktı iyi mi dedi ? Ölüyormuşsun bacı az daha kalsan kondisyonda..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bradikardi var . sporcu falan mısın?

0|0
    0|0
    • hayır. hergun duzenlı yuruyus yapıyorm ama bunun etkısı oldugunu sanmıyorm. 10 dakıkalk sppordan snra bakıldı 40 normal deglmı

• değil tabiki normal olan 60- 80 arası antremanlı sporcularda daha düşük olabilir.kalp kasın güçlenmiş yani.bir vurumda daha çok kan pompalıyo.yanlış ölçmüş olabilr ..kendin bi ölç şimdi düşükse dr a git derim

Yükleniyor...