Eski sevgiliden intikam. Kıza bana yaptıklarını anlattığını söylesem mi?

arkadaşlar kısaca eski sevgilim canımı fazlasıyla yaktı ve ben de onun canı yansın istiyorum yardımlarınıza ihtiyacım var ama ciddi bi intikam istiyorum öyle basit numaralar değil.

şimdi onun bi sevgilisi var ve kızla bir şeyler yaşamışlar anlarsınız ve sevgilisi varken bana geldi bi cok mesajı var elimde hala duruyorlar. bunları kıza göstersem ve bana yaptıklarını anlattığını söylesem mi ?

onların ayrılmasını istiyorum tabiki ama kıskandıgımdan değil onun yalnız kalmasını istiyorum ve köpek gibi pişman olup bana dönmesini istiyorum.

tam olarak ne yapmam gerekiyor bana lütfen yardımcı olun.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş sen neyin saçmalığı peşindesin o adam erkek onun kaybedecek neyi var! Kızlar bir şeyler yaşamışsa belki kız senden duyduklarıyla onu terketmeyecek. Kendinden çok emin konuşma böyle intikam olmaz daha farklı bir şey yapmalısın. Bu mesajları delil olarak görüyorsan kazdığın kuyuya kendin düşeceksin. ;) Unutma yine diyorum o bir erkek ve ne yapıyorsa zararlısı değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet hiç kıskanmamışsın..Kafanı daha dürüst birisini bulmak için yor,bununda sana bir tecrübe kattığına inanıver.

Çocuksu kaleler yıkılmaya elverişlidir hep.

İntikam,unutmak ve yoluna devam etmek gibisi yoktur,bu sana daha çok değer katar..

0|0
    0|0
  • bence hiç öyle bir işe kalkışma. herşeyden önce ondan ayrılırsa sana dönecek diye birşey yok. ondan ayrılsa bir başkasına gidecek. sana niye dönsün? dahası bu tip durumlarda ipin ucu kesin kaçar. kontrol edemezsin, durdurumazsın. senin veya adı geçen diğer iki kişinin başına ne geleceği belli olmaz. tehlikeli bir oyun. sen en iyisi hayatın sana sunacağı diğer güzelliklere odaklan ;)

0|0
    0|0
    • o sürekli bana dönüyo sevgilisi olsa da olmasa da.. ama ben pişman olsun istiyorum yapcak hiç mi bişi yok?

• eğer cinsel bir beraberliğiniz varsa yani bana dönüyordan kastın cinsel beraberlikse sevgilisinden istediğini alamadığında nasıl olsa bu var elimin altında diyerek sana dönüyordur. en azından buna müsade etme. hayatı takip et. sana daha güzel sayfalar açacaktır.

• bence işe yarar ayrılırlar çünkü kızlar o derece özel bilgilerin kimseye verilmesini istemezler.. ya da yalan dünya orçun gibi ararsın sana attığı mesajları okursun bak bu güzel olur.

0|0
    0|0
  • Üzgünüm ama imkansız :(( kız ona bişeyler vermiş o verdiğini sürekli verdiği sürece ondan ayrılmaz :( biraz karışık oldu ama anla işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence yapmamalısınn. yine canın yanar.

0|0
    0|0
  • Yapma desem, etkili olmaz değil mi?

0|0
    0|0
    • maalesef olmaz.. mutsuz olsun istiyorum :/

• O halde çok üzgünüm mutsuz olan asıl sen olucaksın..Bunu yaptıktan sonra buraya dön ve tekrar yaz mutsuzluğunu olur mu?

Yükleniyor...