Karımıd a seviyorum sevgilimi de :( Ne yapmalıyım?

Benim durumum şu ben 1.5 yıllık evliyim ve bi kıza aşık oldum oda beni çok seviyor... evli olduğumuda biliyor buna rağmen benimle birlikte olmaya devam etmek istediğini söylüyor... ben kızın hayatını mahvetmemek için çünkü ona bi gelecek sağlayamıyacağım için ayrılmak istediğimi söyledim o ise ayrılmaya yanaşmıyor beni çok sevdiğinini söylüyor... bende onu o kadar çok seviyorum ki ona bi gelecek vaat edemeyeceğimi bildiğim için önünde engel olmak istemiyorum bi türlü ikna edemedim benim yüzümden hayatının mahvolmasını istemiyorum sizce ne yapmalıyım :(

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• kızcağıza da eşine de yazık etme...dön evine en doğrusu bu..bazen duygular insanı yanlış tarafa götürüyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Kizin biri pesimi birakmiyor demek baska, ben evliyim ama baska birine asigim demek baska !

Kim bilir ne sekilde ümit veriyorsun ki kiza sana baglanmis zavalli. Evli adamin (hemde daha 1,5 yillik evliyken) gözü hangi ara disari kaymistir da "asik" olmustur ?!

Evet, senin yüzünden hayati mahvolacak birilerinin. Bu bencilligi birak ve bir an önce bir karar ver.

0|0
    0|0
    • soruda bazı detayları yazamadım kız peşimi bırakmıyor değil bende seviyorum kızı ama bi geleceği olmadığı için ilişkinin o yüzden onun hayatını mahvetmek istemediğim için ayrılmak istiyorum

• hayir :) sevgilisi karisinin cok yakin arkadasiymis ya...bu durumda bu adam mi daha serefsiz yoksa o arkadasina ihanet eden kiz mi onu bilemedim diyorum :D

• hım ..anladım.. kendi düşen ağlamaz !

• Kendinizi esinizin yerine koyun

Ayni sey size yapilsa hos Olurmuydu kadin erkek ayrimina hic girmeyelim bu iki taraf icinde cok cok kotu bi durum bence mantikli davranin ikisine de yazik esinize zaten yazik bile demiorum artik o kadar yani

0|0
    0|0
  • ne yani şimdi senin için üzülmemizi mi bekliyorsun karını da onu da seviyorsun ne trajedi o kızdan ya ayrıl ya da ölene kadar acı çek..bu durumda tek üzüldüğüm kişi eşin..onun dışında beş para etmezsiniz benim gözümde..

1|0
    0|0
  • Sürekli bahane üretmeye meyilli oldugunun farkinda misin?

Bu isin gelecegi olmadigini daha simdi mi anliyorsun? daha önce aklin neredeydi acaba.?!

0|0
    0|0
    • sinirlerin bozuldu dimi gerçekten böyle durumlar içimdeki sadisti ortaya çıkartıyor :)

• Hadi kız mantıksız, sen mantıklı davran...

0|0
    0|0
  • Uzaklas ondan ve karini sevmeye devam et..ayrica insan karisi varken nasil baskasina asik olur demekki sevmemissin...e semediysen neden evlendin

0|0
    0|0
  • yaşaman hata sizin gibilerden iğreniyorum bee pislikler

0|0
    0|0
  • çocuğun yoksa intihar et bence.varsa çocuğunu da al terket o kadınları.bir insana bu yapılmaz.

0|0
    0|0
  • uzaklaş yazık kızın yaşı küçükse mantıklı düşünemiyodur uzak tut kendinden

0|0
    0|0
    • ne yani kıza acıyor musun ? yaşı eminim benden küçük değildir ama evli insanlara yan gözle bakılmayacağını idrak etmek yaşla alakalı değil..

• yaşı muhtemelen küçüktür diye tahmin ediyorum ama büyük olsa daa burda suçlu olan kişi erkektir 2 kişiyi aynı anda nası sevebilir yahu bu erkeklerin de gözü doyumsuz

• yazık günaah yaaa..senin hiç vicdanın yok mu ? o kızın da yeternce kişiliği oturmamış belli ki senin evli olduğunu bile bile seninle devam ediyor pes doğrusuu ayıptır yaa ayıppp ...eşine yazıkk yaa inşaallah biran önce senin gibi birinden kurtulur kadıncağız ... o kız da beklesin mutlu olur!

0|0
    0|0
  • olcak iş değil ya yeni evlenmişsin biraz sabretseydin bari yazık karına ne ümitlerle evlenmiştir senin gibi bi adamla seviyosan ayrıl karından bunu ona neden yapıyosunki

0|0
    0|0
  • aynısını bir gün biri yapacak..din Allah korkusu olmadımı herkes herşeyi yapar..eden bulur..eden kendine eder..ben masum eşine acıyorum..Allah yardımcısı olsun

0|0
    0|0
    • vee en baştan o kızdan uzak durmalıydın..suç senin..o kızı ya hemen şimdi bırakırsın..veya Allah cezanı vermeya başlayacak..perişan ve pişman olacaksın..hayat böyledir..yapma eğer azıcık vicdanın varsa karını seviyorsan..bir daha karını aldatma..ve o kızdan da bi hayır gelmez kim bilir kaç evli erkekle olmuştur

• önce insaan gibi davranmayı düşünün derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sakın hacıtt soğut kendinden.. kızın görebileceği yerlerde eşine sarıl falan ama kıza o anlarda hiç bakmaman lazım

0|0
    0|0
  • başını okudum yetti.. uzaklaştır sadece kendinden ... evliliğin değerini bil .

0|0
    0|0
  • sonunbda ikisinide kaybeder şaraba düsersin hacı dimm sanaa

0|0
    0|0
  • o kızı düşnüyorsun da karını neden düşünmüyorsun

1|0
    0|0
  • karin baska bir adama asik olsa ne yapardin acaba merak.ediyorum

1|0
    0|0
  • Başına belayı almışsın ! Eşine durumu anlatıp,yuvanı yıkmazsa iyi ! Gecmiş olsun..

0|0
    0|0
    • öyle bişe yapcağını sanmıyorum istesede yapamaz çünkü ortak arkadaş eşimle cesaret edemez söylemeye

• evlisin, bir düzen kurmuşsun, düzenini bozma, doğru yoldan şaşma derim...

0|0
    0|0
  • İntihar et..

0|0
    0|0
Yükleniyor...