En yakın arkadaşımın sevgilisi bana facebook'tan mesaj gönderdi diye arkadaşım bana darıldı. Ne yapılır bu insana?

En yakın arkadaşımın sevgilisi bana faceden mesaj gönderdi diye arkadaşım bana darıldı konuşmuyor benimle üstelik aramızda bir şey olmadığınıda biliyor sırf sevgilisi bana mesaj gönderdi konuşmuyor ne yapılır bu "insana"

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Buda ne ki en yakın dostumun 5 yıl köpek gibi aşık oldugu çocuk teklif ettti diye bana yapmadıgını bırakmadı. umrumda bile olmadı sana neden böyle davranıyor ki ? gitsin sevgilisine darılsın neden arkadaşıma yazdın ettin desin senin suçun yok.

0|0
    0|0
    • Anlamaz ki o ya ben anlamıyorum çocuk bana faceden mesaj gönderdi ben değiil neden bana darılıyor ki g.zekalı

• evet ayrılıyoruz bu sene zaten bi daha görmeyeceğim o kızı teşekkürler moralimi yerine getirdin gerçekten arkadaşlarımı iyi seçmem lazım bnuda öğrenmiş oldum

• Böyle yaptıysa hiç arkadaşın olmamış demektir aman bırak ya kimliğini göstermiş oldu :)) sen havana bak çekememiş seni

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 2

• ne mesajı gönderdi sevgilisi?

0|0
    0|0
  • Onu sevgilisine sorsun sana neden tavır yapıyormuş? Böyleleri hatayı hep karşıda bulur, kendi içine bakmazlar dönüpte..

0|0
    0|0
Yükleniyor...