Kapat

Bunu cözene helal. DaVinci'nin şifresinden zor yahu!

bir erkek bir kızla surekli bakışır 5 ay. kızı görmediginde sınıfına gidip bakar kacar masumca. arkları sizi izler bir kere kıskandıgınızı belli edince surekli kıskandırır .size guler bazen uzaktan bakıp kacar size müsaade edermisin bile diyemez arkınız kolundan tutup çeker bakarsınız arkanızda o. ve daha cok şey ...bu cocuk ne hissediyor kızda belli ettiği halde.sen konuş demeyin tanımıyorsunuz ve hic konuşmadınız ...

Güncellemeler:
yaslarıız 19-20 ergen degiliz
ben de cok koyu asıgım:(
daha once sevgili olmuş sorun beni tanımamasımı

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• olası nedenler:

1-başka bi kızdan öğrendiğini sende de denerse işe yarayacağını sanıyor

2-çok güzel olduğun için cesaret edemiyor

3-bir bayana nasıl yaklaşılması gerektiğini bilmiyor ve bir kaç tane kız uzmanı olduğunu sanan erkeklerden taktik aldı.

SONUÇ:kısaca ne yaptığını bilmiyor.

1|0
    0|0
    • birinci nedeni acsan anlamadım

• şimdi bi erkek hayatında sadece 2 veya 3 kızla çıkmış olsun.bu kızlarda ortak olan şeyler bulduğunda ne düşünür sence?

• hıımmm ok

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Şaşkın aşık !Şaşkınlığından ne yapacağını bilemiyor..kendine haline bırakırsan böyle devam eder..sen git konuş,derdin ne falan diye gir muhabbete ..

1|0
    0|0
  • pardon yaş kaçtı ? ne bu böyle bide ağaçların arasında koşturun

1|1
    1|0
    • 19-20

• kızım kendi işini kendin hallet neden korkuyosun ki? hayır normali erkek gelir teklif eder ama senin erkek boş çıktı iş sana düştü ne diyim ama illa aracı istiyosan en yakın arkadaşına söyle tanışmıyosa bile o tanışsın anlatsın durumu veya ortak arkadaş işte

• anladım onlarda tanımıyor sagol

• zor dediğin bumuydu. resmen aşık olmuş açılamıyor aracı lazım

1|1
    0|0
  • 5 ay mı?..Ohoo 2013 öğretim yılının sonuna kadar devam eder bu böyle :D..

0|0
    1|0
  • cekingendir utangactir farkli bir adimla olayi cözmeniz lazim..

0|0
    0|0
    • ama nasıl

• zor diye birsey yok sacmalik sadece ben olsam döverdim onu ya delimi ne :)

• sorma oldum oldum bittim kac aydır

• yavrum o seni tanımıyosa git sen onunla tanış çok mu zor madem bu kadar seviyosun hayır buraya soru olarak yazmanın mantığı yok biliyosan seni sevdiğini ne duruyosun ki tee allaam

0|0
    0|0
  • offfff bi ergen daha kavuşturun bu ergenleri

1|1
    0|0
  • Çocuk mal. Seni çözemedim :(

1|0
    0|0
  • Yahu tamam anladık..güncelleme artık !

0|0
    0|0
    • ok.kızma da yorum yapsan

• yaptım ya aşağıda ..adam aşık şaşkın...git konuş yardımcı ol derdini öğren dermanı ol..daha ne diyim..

• pardon tesekkur

• evt

0|0
    0|0
  • ya yazıyı 3 defa okudum bi şey anlamadım müzikten heralde

0|0
    0|0
    • tekrar oku ve lutfen yorum yap:(

• o cocuk bunları okuyor olsa nasıl yaklasmasını önerirdin

0|0
    0|0
    • hic sanmam okudugunu

• 5 ay boyunca rol yapabilecegini sanmıyorum. hissetmese 5 ay bekleyemezdi. öyle değil mi?

• bencede bende oyle dusunuyorum zaten.ama ne bilim sorayım dedim.

• Çok garip bir vaka. Aşırı asosyal olabilir mi bu erkek. değilse büyük ihtimalle sapık.

1|0
    0|0
    • ama daha once sevgilisi olmuş sorun beni hic tanımamasımı yoksa daha mı yogun duyguları

• Belki eskilerden izler kalmıştır . Çekingen davranıyordur.

• anladım.

• kimsenin olmadığı bi anda denk getir ve bir kerede dudaklarından öpüver. amacına ulaşmazsa da heyecanlı olacaığını umuyorum ;)

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

• erkek maldir, kiz kezban.

1|3
    1|0
  • çocuğun kendine güveni olmayabilir öyle gibi geldi

1|0
    0|0
    • ama bende belli ettimki pes etmedi diye dusunuyorum.daha once sevgilisi oldugu halde neden benle konuşamıyor.

• yani öyle bir tepki vereceğini düşünmüyorum ihtimal olarak düşündük ama öyle bişi yapmaz çnkü davranışları olumluluk gösteriyor saten yaparsa öyle birisi silinmli çelişkili insanla hiçbir yere varılmaz

• haklısın...

• derdin ne senin diye git konuş ya da ortak arkadaş aracılığıyla bağlantı kur..

1|0
    1|0
    • hakılsın pardon eksi vermemeliydim yanlışlık oldu

• canın sağolsun :)

Yükleniyor...