Yaptıklarının cezasını çeker mi pişman olur mu?

15 ay biriyle oldum beni aldattı üstelik yakaladım aldattığını inkar etti bana paranoyaksın gibi şeyler söyledi şimdi ise o kızla nişanlı bir gün pişman olur mu bana yaptıklarından ve bana yaptığını çeker mi?benm göz yaşlarımın üzerine kurduğu yuvada gerçekten huzurlu olabliir mi?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• iki yakası bir araya gelmez ! Hergün evin icine kavga gürültü olur ! Huzursuz,mutsuz bir evlilikleri olur ! Bunların olması bi ihtimal...Sen en iyisi kendi hayatının tadını cıkar..mutlu ol ki,düşmanların cıldırsın..Bu insanı Allah'a havale et,gerisine karışma..Gecmiş olsun...

0|0
    0|0
    • fotolarda mutlu görünyr hiç ettiğini çekecek gibi görünmyr farklı şehrlrdyz

• onunla mutlu olmasa ona gidermiydi?adam gibi gtseydi

• giden gitmiş..sen seni hakedecek daha cok mutlu edecek birini bekle..gecmiş gecmişte kaldı..senin ahını almışsa cezasını ceker merak etme..

Erkekler Ne Diyor 4

• Evlenmeden hiç kimseden emin olmayacaksın.O kadarda bağlanmayacaksın, doğanın kanunu bu.Artık yeni düzen gelmiş, daha iyisi ve güzeli varsa hemen kaçar olduk.Bu kız ve erkek için olan bir şey değil...

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum seni unutmuştur bile.

0|0
    0|0
  • ipinde olmaz mendil gibi atmış seni

0|1
    0|0
  • beddua etme kalbini temiz tut..o kız onu mutlu ediyor ki resmiyete dökmüşler işi

0|0
    0|0
    • mutlu edyr olblr o kızıda istyr olblr ama beni aldatmasımı gerekiyordu adam gibi ayrılsaydı

• ihanet varsa yanlış tabi.yinede beddua etme.

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsanların mutsuzluklarıyla mutlu olmadım hiç, ama;

Evlenmeyi planları tasarlaığımız o deli divane aşık adam, katalogdan eşyalarımızı seçtiğimiz sıralarda aniden ayrıldı ve yaklaşık olarak 6 ay sonra evlendi.Aynı zamanda aldatıldığımı da öğrendim tabii :)

5 senedir evli, istemeden de olsa çok ahımı aldı evet ve şimdi çocuğu olmuyor... Allah şimdi onu bu şekilde sınıyor.

Yani bana inan, herkes ne ekiyorsa muhakkak onu biçiyor.Gerçekten haksızlığa uğrattıysa acısı çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Gerçekten içi yanarak edilen her beddua kabul olur. Ama etme yinede boşver.

0|0
    0|0
    • beni hep kandırdı yalanlarıyla

• umarım ama o kız onu mutsuz edicek gibi görnmyr fotolardan

• keşke herşey göründüğü kadar gerçek olsaydıı..

Yükleniyor...