Hiç mi sevmedi beni?

ayrıldık artık bu kesin biliyorum bu gece aradım mesela 20 dk önce bana gerizekalı dedi ne var dedi çarşıdaım dedi ve kapadı ama ben niye böleyim neden üzülüyorum hiç sevmedimi beni

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Emre kardeşim bende namus olarak gördüğüm kız tarafından terkedildim bende sen gibi korkuyorum kadınım olarak gördüğüm birisi başkasının elinden tutup bir hataya düşecekmi diye. Bu korkuda var bende ama sen üzme tatlı canını. Bak ilk 2 3 haftan hep böyle bir korkuyla geçiyor onun için endişe ediyorsun sonra onun sana yaptığı saygısızlıkları göz önüne geitirp ondan nefret etmek için çaba sarf ediyorsun. Sen şuan kazılmış bir kuyu içindesin o yüzden yüreğin derince boşluklarda. Sen o ne yapsada hep yaşadıklarınızla hatırlıyorsun buda senin üzülmene ve acı çekmene neden oluyor. Benim 5 senelik ilişkimde kız bana her gün 50 defa seni seviyorum diyordu şimdi son 1 aydır bana seni sevmiyorum sıkıldım diyor. Yani anlayacağın sevgiden ziyade sıkıldıklarında gözleri hiç bir şeyi görmüyor. Ama senin bu bayan arkadaşın demekki yolunu çizmiş seni süründürmek istiyor. Benim yaşadıklarımı yaşama ben yaptım peşinden gittim elde var sıfır. Sende bu duruma düşme bırak o arasın hatta sen bir kaç atak yap dikkatini çek sonra kendini geriye çek bak o zaman değişen ne olacak. Aslında erkeğine gerizekalı diyen bir kızında geri döneceğini sanmıyorum ama olurda vicdanen ruhu daralır ozaman sana gelir. :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• boşver ya sana saygısı kalmayan birini arayarak değerini indirme bence

0|0
    1|0
    • ya ben onun başına gelecek kötülüklerden korkuyorum bu nedir ben aptalmıyım

• ne korkuyosun ya sanane salla gtsn gerizekalı demiş baksana

• Saygı yoksa zaten boşver. Sana gerizekalı diyen birisi nekadar gerçekci sevebilir ki?

O bir yalan ve kurtul ondan ;)

+ hiç kafana takıp, kendini de üzme.Harbiden..Su akar yatağını bulur,üzülme.

1|1
    1|0
    • Kesinlikle hakli.

• askta mantık yoktur. aa bu bana böyle yaptı sevmemeliyim diye vazgeçilmiyor işte..

• Acı anında, devreye mantık girmek zorunda.

Eli ateşte yanınca, ışığa aşığım diye elini ateşte tutmaya devam ediyorsa buyursun tutsun :)

Unutmadan; Sevgi, saygıyı çok sever,o olmadan fazla barınamaz..

• Sevdigim kişiye gerizekalı demem, sevmemiş.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Vakti zamanında sevmiştir muhakkak ama şimdi sevmiyor daha da önemlisi saygı duymuyor. Bence bitirin artık bu işi.

0|0
    0|0
  • askla mantıgı aklı karıstırma kardes. asıksan asıksındır, akıl versek kac yazar..

baslarda biraz üzüleceksin, belki sarkılar aglatıcak seni ama ciddi bir rahatsızlık degil

sigara kadar yaygın olan bir hastalıga kapılmıssın. ilacı zaman. belki haftaya iyileşirsin belki 3 aya kadar ama geçicek...

0|0
    0|0
  • Sen ne kadar ezik bir insansın ya..

Film bitmiş, sen daha neden arıyorsun kızı?

Sen ağlarsında şimdi.

1|0
    1|0
  • İnsan inandığı şeyler uğruna muhteşem hatalar yapabilir, diyorlar. Sanki inanmak...tan daha muhteşem bir hata yapılabilirmiş gibi. ..

0|0
    0|0
  • sen onu seviyorsun o seni sevmiyor . bu kadar basit işte saygı kalmadıysa zaten bitmiş uzatma kardeş

0|0
    0|0
  • Kimseye kendini bu kadar ezdirme. Değmez.

0|0
    0|0
  • ilişkiniz ne kadar zamandır vardı.ne süredir beraberdiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...