Erkek arkadaşınızla maça gi̇ti̇ni̇z mi̇ o küfürlü ortama alışabilir miyiz?

Maça gitmelimiyim acaba.. Gittiğim zaman ne his ederim

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• İçinde fanatiklik varsa ve biryerlerde bastırılmış duyguların öne çıkmak istiyor ve deşarj olmak istiyorsan hiç düşünme git. Hem artık stadlarda bayanlarda yerlerini almaya başladı. (en azında fenerbahçe taraftarı böyle). İstemiyorsanda küfretme canım sende.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Gitme terbiyen bozulur.. Eğer ben erkek arkadaşın olsam zaten seni götürmem öyle yerlere.

0|0
    0|0
  • Orada bambaska bir insan tanirsin. Korkarsin biraz bu gercege alis bence. Cunku sevgilin gercek bir tribuncu ise oraya gitme amaci bellidir. Icip kafa dagitmaya, bagirmaya cagirmaya ark ile bir arada olmaya gidiyor. Sende ayni psikoloji ile mevzuya bakarsan keyifli vakit gecirebilirsiniz.

0|1
    0|0
  • o ortam çok farklı. söyleyemem dediğin şeyleri o anki coşkuyla söyleyebiliyosun ve rahat haykırabiliyosun gitmeni şiddetle tavsiye ederim :))

0|0
    0|0
  • Fenerliysen git tabii..:)

0|0
    0|0
  • izleyebilirsin ama bence bu erkek arkadaşın için güvenli değil biri arkadan laf atar erkek arkadaşın bunu kaldıramaz olaylar çıkar belki dayak yer sonu kötü bitebilir yani

0|0
    0|0
  • insan her ortama ve her şarta uyum sağlayabilir. İsteyerek ya da istemeyerek.
    Hoş olmasa da malesef. Asker olana kadar askerde küfür etmemin yasak olduğunu düşünürsüm. Gördüm ki nefes almak yemek yemek gibi bir eylem olmuş. Msburen alıştık * :P

0|0
    0|0
  • Gittiğinde ortama uyup sende milletin anasına bacusuna gtüne başına küfredersin.
    Git bence.

0|0
    0|0
  • Valla ben sevgilimi öyle ortama sokmam asla...

0|0
    0|0
  • Küfür alışılacak bir şey değildir. Git evde soğan doğra. Ne işin var maçta?

0|0
    0|0
  • duycaklarını hayatında duymamıs olabilirsin karşı tribün sizi tribüneden küfür eder kaldıramıcaksan gitme derin

0|0
    0|0
  • Ben bir erkek olarak iğreniyorum. 90 dk boyunca ana avrat sövülmez. bir pozisyon olur kaçar söversin de 90 dk boyunca sürekli küfür edilmesine tahammül edemediğim için pek gitmiyor...

0|0
    0|0
    • benimde korkumbu

• Millet mal yemin ederim. Maç izlemeye gelen yok. Çoğunun sorunu var, oraya içini boşaltmaya geliyor. Ben de küfür ederim sinirlenince, pozisyon kaçınca. . Ama maçın başlangıcından sonuna kadar da sürekli küfür edilmez ki

• bir kızla maç izlemek zevkli olmaz bence niye bu kadar heveslisiniz anlamıyorum kendimiz olamıyoruz orda sizin yüzünüzden :I

0|0
    0|0
  • Alışamazsın

0|0
    0|0
  • Maçta herkes küresel. Alıcısı bir süre sonra.

0|0
    0|0
  • küfür ruhun yelpazesidir insanı ferahlatır git maça sende küfür et bişeycik olmaz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• eşle maç izlemek başkadır :D ama o ortamlar bir kadın için pek uygun değil ;) evde büyük ekran varsa izlemek iyi fikir ;)

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşımla değil ama normal arkadaşlarımla gittim. Gayet eğlenceliydi bence. O kadarcıkta küfür olur maçta.

0|0
    0|0
  • Ben olsam giderdim sevgilimin heyecanini paylasmak falan guzel olurdu

0|0
    0|0
  • ben giderdim sevgilim çok isterse mutlu edebilmek için nolucak ki

0|0
    0|0
  • Yelizlez35 ne be

0|0
    0|0
  • Gitmedim