1 ayda yanak erir mi? Spordan anlayan bakabilir mi?

Arkadaşlar kilolu değilim. Hatta göbeğimde yok ama sıkılaşmam lazım. Vücudum fit görünüyor ama yanaklarım hafif dolgun. Yani yanaklarda yağ var. Boy 1.75 kilo ise 69. 1 ay boyunca hergün 10 km koşsam yediklerime dikkat etsem sanırım bı 5-6 kilo veririm. O zaman yanaklar erir mi 1 ayda? Yanaklar eridiği için yüz küçülür mü?

NOT: Kilo alınca önce yanaklardan alırım genelde.

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• Erir ben kilo verdiğim de yanaklar falan hepsi gitmişti yüz de küçülüyor :D olabılır yanı

0|0
    0|0
    • 1 ay da gider mi? Yani seninkiler 1 ay da eridi mi hiç? Benim fazla kilom yok ama kilo verdiğim zaman genelde yüzden veririm birazcık kaldı 1 ay gibi bir sürede yanak erir mi?

• Çok aşırı derecede teşekkür ediyorum büyük bir moral verdiniz yarın koşuya başlıyorum zaten benimde erir umarım. Moralimi yerine getirdiniz beni gaza verdiniz çok teşekkürler :))

• bir şeyler yapabıldıysem ne mutlu bana :) Ben teşekkür ederim umarım amacına ulasırsın :))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Gundr 10 km ile baslarsan cok sagliksiz olur bence diyet seklinde degilde kendini dengeli beslenmeyr alistir , gunluk 1 2 km ile baslarsin alistikca tempoyu arttirrsin ayrica kilo direk yanaklardan verilmez ama kesinlikle etkisi olur :)

0|0
    0|0
  • Ben her zaman tombul yanaklı biriyim ama zayıfım bunun kilo vermekle alakası yok. ben bir ara çok vermiştim ama yanak gitmedi :)

0|0
    0|0
    • Senin yüz yapın öyledir büyük ihtimalle. Ama benim yanaklar sert görünüme müsait. Yani yanaklarımda yağ var. Yani başımı aşağa doğru eğdiğim zaman yanaktaki yağlar oraya kayıyor sannki :)

• Nasıl oynak bir yanak o öyle

• :DD

• şişko yanağı kızlar severrr:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Erir

0|1
    0|0
  • Bu yanak olayı bende de var fotoğraflarda yüzüm şişik gibi çıkıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...