Onun için yaşamak, sevdasıyla toprağa düşmek ister miydiniz?

sevdanın tomurcuklarını toprağa düşürmek?filizlenmesini beklemek?göğermesini beklemek?dal budak salmasını?saçaklanmasını beklemek?çiçek açmasını beklemek?ve yine sevdasıyla toprağa düşmek?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• evet?

0|0
    0|0
    • :)))))) evet :)))))?

• evet hayırlısı :)

• teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• böyle başlar sonra emek veririsin çiçeklerden sonra meyvasını başkası yer:)) negatif oldu farkındayım ama hep böyle olur :)

0|0
    0|0
    • :))))))))) evet haklısın meyvasını başkaları yedi?bana sadece sevdanın külleri kaldı:)

• ya illaki his değişiyorda ,yaradılış gereği unutmak bizlere mahsus,unutmuyorsun zamanala anlamı kalmıyor ben öyleyim çok şükür ki...ha sevgi herkezin ihtiyacı o yarı..hayırlısı herşeyin:)kal sağlıcakla:)))

• :)zaman ve sabır herşeyin ilacı?tevekkül etmek lazım?herşeyin hayırlısını görmek lazım?insan nisyandan yaratılmış?unutmak?beynine format atamıyorsun ama zamanla hislerini yitirince hatıraların tesiri kalmıyor?herşeyin hayırlısı?hayırlı akşamlar?sağlıcakla kal:)))

• ferdi baba hosgeldın

0|0
    0|0
    • :))))))) hşb:)aşk acı şaraptır kadehi dudaktır, içersen ızdıraptır, gözyaşın silinmez ,kıymetin bilinmez sonun bir ayrılıktır:))?

• sacmalama yaaaaaaaaaa kimse icin ölünmez, cünki degmez salaklasmayin millet

0|0
    0|0
    • :))))))))))) sevdasıyla toprağa düşmak ebedi olan sevgiden söz ediyorum?onun için bir ömür yaşamak?toprağa düşmek:))))))

• cok sacmqliyorsun yaaaaaaaaaaaaa allah akil fikir versin

• empati meselesi?telepati meselesi?frekans meselesi?kapasite meselesi?

Erkekler Ne Diyor 1

• ben o kişi için toprağa da düşerim o derece severim ammma

bu kadar büyük bi aşkı hakedecek bi kadın var mı acaba

0|0
    0|0
Yükleniyor...