Galatasaray arsenal beşiktaş fenerbahçe size neyi hatırlatıyor sizce?

Galatasaraylıyım ne zaman karşımıza çıksa arsenal eze eze yendiğimiz zavallı bir takım

fenerbahçe için hüsran

bakalım beşiktaş için ne olacak

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• provokatif yorumunu şikayet etmedim, büyüklük bizde kalsın. nerde yaptım deme aşağıda gördüm. ayrıca ne zaman eze eze yendiniz pardon? kupayı alırken bir taraflarınızdan ter gele gele yendiniz. geçen sene yendiğiniz bir hazırlık maçıydı. fenerbahçe için hüsran olduğu doğrudur fakat bunun üzerinden övünmek, acizliktir. umarım bu akşamki soma turnuvasında iç içe olan taraftarlar kardeşçe seyretmeyi başarabilir. kadınlarımız bile böyleyse, erkeklerimizi zaptetmek kolay olmayabilir. hem soma'daki şehitlerimiz için, hem de ingilizlere rezil olmamak için çok modern şekilde seyretmeliyiz bu akşam maçları.

0|0
    0|0
  • Ahahah 2 yıl önceki feneri ezdikleri aklıma geliyor :D Darısı beşiktaşa :D D:

1|0
    1|2
    • amin real maçımızla dalga geçenle henüz bizi yenemeyen arsenalı yensin önce dötü pouklular

• Dilerim ki fenere yaptıklarından fazlasını atarlar bunlara :D

• Cok zor rakp cikti yinede besiktas eler ins ama faviri arsenal buda bir grck.

0|0
    0|0
  • beşiktaşın tam hazır oldugunu düşünmüyorum ama bjk yi ilgilendiren bir kura ile ilgili yağ gibi üste çıkman enteresan ayrıca fenerbahçeye laf çarpıtman nasıl bir hazmsızlık sendeki anlamadım yeni teknik hocanız tam hüsran olacak biliyorsun bunu değil mi unal başgan iyi çalışıyor gıpta ederek izliyoruz :D

1|0
    0|0
  • Arsenali eze eze yenmek mi ne içtin sen
    Geçmişi bu kadar önemsemeyin hadi şu haliyle Arsenali ezin bakalım. Şimdi sen hazırlık maçında kendi sahalarında yendik ama dersin

1|0
    0|0
  • turu atladığımızda hepinizin suratını görmek isterdim açıkçası...

0|0
    0|0
  • chelsea

0|0
    0|0
  • gs li kadınlar başka oluyor arkadaş

0|0
    0|0
  • Bizi manchester unitedden sor.. abisi olur

0|0
    0|0
  • Şanlı Galatasarayımızın uefa kupası ve dğer ezip geçtiğimiz ezik takımlar geliyo seceneklerde görldüğü üzere :-)

0|0
    1|0
  • Bence eler Beşiktaş :)

0|0
    0|0
  • sonuc bellide bjk'ler umut tasıyır işte. d

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Mahvolacaklar zannimca

1|0
    0|0
  • galatasaray 14 YIL önce yenmişti şimdide yeninde görelim :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...