Yuzumun zayiflamasini nasil durduracagim?

Bu aralar cok kilo veriyorum ama hastalik degil 4 aydir spor yapiyorum duzenli yavas yavas kilo vermek istedim ve şu an cabalarimin sonucunu aliyorum. Ama yuzumde eriyor. Cirkinlesiyorum. Ne yapmaliyim yuzum icin :(

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• yüzün sonra toparlayacaktır merak etme başta öyle olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aynısı bendede oldu vucud kitlesel olarak yağ verdigi için biraz spora ara verir ya da bölgesel eğsersizler uygulayabilirsin.

0|0
    0|0
    • Ama tam verirken kilolari durdurmakta istemiyorum

• o zaman bölgesel vucut egzersizlerine agır ver bol bol protein tüket.

• Proteine dikkat edecegim

• Vücudun şeklini alıyor emin ol daha güzel olacaksın

0|0
    0|0
    • Erisin yani birakiyim

• Bırak erisin ben kefilim önce erir sonra duruma göre biraz şiser olabilecek en güzel şekli alır sen son surat devam et spora

• Tamam tesekkur ederim

• surekli tokatla kendını :d

0|0
    0|0
  • Az konuş :-)

0|0
    0|0
  • Alkolü kes :)

0|0
    0|0
    • Alkol zaten 40 yilda bir iciyorum o zaman tatildeydim. 2 hafta oldu. Daha icmedim. Bir taneydi

• Dogru diyorsun ahaah

• bak öyle dene görcen :)

Kızlar Ne Diyor 4

• bol bol protein yemen lazım

0|0
    0|0
  • Bendede tersi vücus gidiyo yanaklar kalıyo:D bölgesel egzersiz öneririm^^

0|0
    0|0
    • Benim her yerim gidiyor şu an :D ben bilerek kalici olsun diye yavas yavas yaptim şu an tam gitme vakti her goren diyor senin boyun uzamis oyle gidiyo yani. Ama yanaklarim zaten bir yer icine cokuk benim iyice cokucek :/

• Evet zayıfladığıbda daha uzun gözükürsün kilo kısaltır :) spor hocana bir danış istersen

• O bir degisik habire makarna yiyin haslama yiyin diyip duruyo ben onu takmiyorum :Dben zaten 53 kiloyum. 57 ydim iste. Aslinda kamburluk vardi biraz o yuzden basladim o duzeldi simdide kendimi iyi hissettigim icin gidiyorum az duruyorum zaten ama vucudum duzene girdi. Surekli veriyorum yani

• benimde yüzüm gitti vücüdüm gıtmedı dıyetı bıraktım dıyet yapıyodum :)

0|0
    0|0
    • Ben spor yapiyorum ama her seyi yiyorum ama cuzi miktarda sadece kizartma ve disardan yemiyorum. Mesela onceden 2 lahmacun yerdim simdi herkes yerse canim cekmesin diye 1 tane yiyorum abartmadan her seyi yiyorum ama az

• Spor yaparsan hepsi gider sadece diyetle olmaz. Hem yasin kucuk bence diyet yapma. Ben hic diyet yapmadim. 11. Siniftayken 63 kiloydum hep yatiyordum cunku sonra 12. Sinifta staj vardi 57 oldum simdide 53 kiloyum. 10 kilo ama ben 3 senede verdim goruntu olarak cok degisiyor ve hic bir yerimde catlak faln yok simsiki. Hic de diyet yapmadim daha sadece kontrol etmeye basladim

• bende blmym napıcamı :(

• Bol bol meyve ye meyvedeki protein yüze gidiyor çünkü

0|0
    0|0
    • Cok meyve yiyorum zaten meyve yemezsen yapamiyorum seviyorum ve canim istiyor yani

• Ahahha hepimizin dersi baska keske birazini birine verebilsek hepimizinki orta olsa :d

• Ah keşke yaa :)

Yükleniyor...