Canınız sıkıldıgında moralınız bozuldugunda neler yaparsınız?

neler yaparsınız...alkol almak dısında cunku en nefret ettıgım yontemdır...mesela ben cok moralım bozuk oldgunda duz kosu yaparım...

0|0
13|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• En sevdiğim sanatçının müziğini açıp , kulaklıkları takıp ve saç fırçasını elime alıp onla birlikte şarkı söylerim. Çok iyi bir yöntemdir :)

0|1
    1|0
  • kahve yaparım

0|0
    1|0
  • eğer moralımı bozan seyden anlıkta olsa kaçmak istiyorsam yatar uyurum tabı bu sıkıntı benı uyutamıycak kadr buyuklukteyse bende yanlız basıma yurumeyı tercıh ederım...

0|0
    0|0
  • odun gibi oluyorum mala bağlıyorum :D

Apaçi style:))))))

0|0
    0|0
  • Müzik dinlerim veya uyurum.

0|0
    1|0
  • yatar uyurum. ya da kafa dağıtacak bir şeyler yaparım film izlerim falan.

0|0
    1|0
  • Hareketli parçalar dinlerim böyle dımtıs dımtıs :D

0|0
    1|0
  • Uyurum her şeyden herkesten kaçış yöntemimdir.

0|0
    0|0
  • Güzel bir sarki esliginde yürüyorum, veya sevdigim, eglendigim seyler yapiyorum.

0|0
    0|0
  • Duygusala bağlarım.

0|0
    0|0
  • aferim kosmaya devam

0|0
    1|0
  • icki hakkimi kullnmk istiyorum

0|0
    1|0
  • tavana bakarım

kitapların arasında yatarım

mümkünse sessiz olsun

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kadeş morali bozuk olduğunda düz koşu yapanı ılk defa senden duydum. ben alkol yoksa sigara vardır böle sigaradan tiksinene kadar içerim.. ama sinirli agresif olduğumdan yanlız kalmayı etrcıh ederım yoksa çevremdekıelre kırıcı olabılırım. o an elıme ne geçerse atarım sağa sola kırarım ...

0|0
    1|0
    • ben sana tavsıye ederım kosmayı yorulana kadar kos sıkı bır ter at sonra soguk bır dus al bak bırseyın kalıo mu :)

• bende sizin gibi canın sıkıldıgında alkol almaya karşıyım ben müzik dinlerim yada şarkı söylerim gerçekten çok iyi geliyor sizede tavsiye ederim...

0|1
    1|0
  • vurur kafayı uyurum.

0|0
    0|0
  • Valla açık söyliyim.Bir şey yapmam.Kendimi yer bititrirm.Ancak öyle rahatlıyorum

0|0
    0|0
  • şiir yazarım duygularımı kağıda aktarırım

0|0
    0|0
  • Gitar çalarım. Müzik ruhun gıdasıdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...