Neden Fenerbahçe taraftarları ırkçılık yapıyorlar?

Gassaray,Trabzon,Beşiktaş vs takımlar arasında bir saygı,sevgi,dostluk,kardeşlik bağı yıllardır sürüyorken neden fener üvey evlat gibi görülüyor acaba sorun feneri üvey evlat gibi görenlerde mi yoksa biz fenerbahçe cumhuriyetiyiz diyen fenerlilerde mi?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• fenerler hep sikeci olduklari için irkcilik mevcutdur onlarda, gerçi bu saaten sonra hersey mevcut o takimda helede o aziz yildirimdan nefret ediyorum!

1|0
    1|0
    • Sike davasi duseli cok oldu guzelim ispatlar olsun kanitlar olsun bir bok cikmdi;) bence sen futboldan anla sonra gell Aziz yildirim turkiyenin en iyi baskanidir Irckci demissin gulum karsidaki anana babana kufur etsin ordan girsin brudan ciksin pism zenci denilsin bize yuklenilsin;) adalete bakkk

• sen fenerlisin galiba:D

Erkekler Ne Diyor 12

• Oradaki Fenerbahçe Cunhuriyeti'ni herkes anlayamaz, medya da anlayamıyor:

Cumhuriyet demokrasidir,eşitliktir.Fenerbahçe Spor A.Ş. amatörden,akademiklere,profesyonellere kadar her şubesinde dengeli maaş ve eşit hizmet kalitesini benimsemiştir.Bugün TSL'de 1 milyon euro daha fazla vermemek için Dünya yıldızlarına kapıyı gösteren ve takımda haksızlık olmasın diye Alex'in maaşını inidirecek kadar cesur olabilrimiydik? Hem de 3 Temmuz'dan sonra oyunculara deli gibi ihtiyaç varken.

Söylem yanlış belki ama biz ırk değiliz,bölücü hiç değiliz.Biz Atatürk'üz biz Mehmetçiğiz biz T.C.'yiz.

1|1
    2|3
    • Soran saldıracaksan baştan söyleyseydin yazmasaydık.Ayrıca akbabalığın en kara lekesini TS-GS ortaklığı yapmıştır.BJK Kara gün dostudur,düşene el uzatır tekme atmaz.

• la hakkaten malmış bu soran ya. aklınca mantıklı soru soruyor yani.

• Liseler tatile girdi ne yapsınlar.

• çeşitli sebepleri var. birincisi Fenerbahçe zengin yönetim ve üyeler açısından.

ikincisi Fenerin mali değeri, diğer üc büyük kulübün toplamından daha fazla (1 milyar dolar)

üçüncüsü, yukarda olan bu ülkede hiçbi zaman istenmez (bunu kupa olarak algılamayın sadece)

dördüncüsü, diğerlerinin Aziz Yıldırım'ı Ali Şen'i yok. Onların da vurduğu vurduk kırdığı kırdık başkanları olsaydı, onlar Fenerbahçeyle dost olurlardı.

Bak Barcelona Real Madride, varmı böyle bişey...

0|2
    2|0
  • neden biliomusunn siz alısmıssınızz kendi aranızda iş cevirmeye haa sunu da unutma rekabetin oldugu yerde kardeslik olmaz olur böle gs ts bjk gibi yavsaklık olurr danısıklı dövüsürsünüz aranızda

1|0
    1|0
  • yapsa yapsa öyle bişi anca fbliler yapar zaten.

1|0
    0|0
  • 3 kulubun mali bütcesinin toplamı,fenerbahcenin mali bütcesi kadar olmadığı icin...Para demek güc demek...Ne demişler;Zenginin parası,züğürdün cenesi yorar ! Ceneler yorulmaya devam etsin !

1|0
    1|0
  • Türkiye'nin kara lekesi fenerbahçedir bu yüzden hiçbir takım fbyi sevmez .

1|0
    1|0
  • ırkçılık değil popüler olduğundan çekemiyorlar en zengin ve elit taraftara sahibiz kombine falan forma satışlar...

0|0
    1|0
  • sorduğun soru baştan aşağıya kadar yanlış sporda saygı sevgi kardeşlik mi var? bunu diyen mustafa kemal atatürk yanılmıştır.

0|0
    1|0
    • Seni şikayet ettim gov.tr ye en kısa zamanda mapusa gireceksin bu mesajından dolayı.

• iyi etmişsin canım sıkılıyor dışarda içerinin havası iyi gelir. sen biraz daha büyü saygıyı sevgiyi ırkçılığı kardeşliği en önemlisi hiç bir kulun 4-4 lük yaratılmadığını o zaman konuşuruz.

• fenerliler nefret eder bikere galatasaray ve diğer takımlardan ben bi galatasaraylı olarak volkana bıçak fırlatılmasını kınamıştım sonuçta insan hayatı ama aynı şey muslera ya olsa onlar gebersin derler ...

0|0
    3|1
    • ne alakası var. bi kişi bişey dedi diye, neden cemaatini karalıyorsun?

• 20 yaşında ki bir ergenden ancak böyle bir mesaj gelebilirdi zaten.

• büyüklerin düşmanlarıda büyük olacak tabiki :)

1|0
    2|3
    • Hayır düşenin dostu olmaz diyeceksin.

• Irkcılık deıl o kocaman bır cumhurıyet gıbı klübuz.Atamızın izindeyiz İngilizlere ilk dersi vermiş takımız.

0|0
    0|0
  • kendilerini bişey sanıp bazı şeyleri yediremedikleri için ırkçılık yapıyolar

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• önce Galatasaray'ı düzgün yaz gassaray değil.. Türk futbolunu kirleten tek takım fenerbahçedir evet nefret ediyoruz o takımdan şikecii ırkçıı son yaptığı magandalıklarıda unutmamak lazım

1|1
    0|0
  • Neden mi? seninde yukarida belirttigin gibi Gassaray,Trabzon,Beşiktaş vs takımlar arasında bir saygı,sevgi,dostluk,kardeşlik bağı yıllardır sürüyorken demissin ;) Fener en iyi oldugu icin herkes feenrden nefret ediyor ki bunu ehrkes biliyor fener yenmesinde kim yenerse yensin deniliyor Okadarmi korkuttuk sizi Sorun suki Siz futbollarda annaya babaya kufur ediyorsunuz Emre Belozogluna laf ediliyor Pis zenci dedigi icin dislaniyor ama karsidaki anasina babasina kufur edince pislik olmuyormu yani?

0|0
    1|1
    • Pazarda senin gibilerden çok var seçerek alıyorum ben ama gene 1-2 tane çıkıyor.

• Buralardada senin gibi cok var;) Futboldan anlamayan erkek dusurmek icin anlamis gibi yapan ve korkudan kendini gizleyen tipler;) opuldun kuzu

• ne alaka yok öyle birşey herkes birbiriyle herzaman bi düşman havası içine fb diye bi ayrım yok sen fbli değilsen sana öyle geliyodur.

0|0
    0|0
  • FENERİ ÇEKEMEYEN BİR OLUP ÜZERİNE YÜRÜYO NORMALBİŞİ

0|0
    0|0
Yükleniyor...