Bir gün KizlarSoruyor.com'dan ayrıldığınızda en çok neyi hatırlayacaksınız?

Birgün bu siteden ayrıldığınızda en çok neyi hatırlayacaksınız? Soru detaylari ömrümü yedin ömrümü ömrümü !

Güncellemeler:
Eksileyen kişi kafana taş düşsün!

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• 1- gece 2 den sonra artan cinsellik sorularını

2- kızların bazılarının abuk subuk sorularını

3- aklımda aylardır kalan iki komik soruyu. birisi haftalarca bi kızın yazdığı karın gurultusu (eski üye varsa bilir) ikincisi cinsel ilişkiden sonra sevgilisinin kondomu kayboluyor diye buraya soru acan gizli kullanıcıyı

4- En önemlisi sonraya sakladım. kurduğum güzel dostlukları. beni tanıyan muhabbetime iştirak eden herkesi seviyorum. Ne olursa olsun...

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• uzun zamandır girmemiştim inan eksikliği aklına bile gelmiyor

1|0
    1|0
  • iyi hatirlattin guncellemeyi aliskanlik haline getirenleri hatirlamayacagim bir kisi var onuda unutmam sanirim

1|0
    1|0
  • Bir çok şeyi çok net bir şekilde hatırlarım unutmam.

1|1
    1|0
  • Heryerde o kekoya birsey olmaz birak takilsin aciz ve zavalli keko hatta ekskeko

1|0
    0|0
  • kocaman bir hiç

1|0
    1|0
  • gizli kullanıcı kimliğine bürünüp gereksiz ve saçmasapan soru soranları hatırlıycam elbette :)

1|0
    1|0
  • Soru başlığı ve detayları ok uzun veya çok kısa uyarısını :D

1|0
    1|0
  • Sitenin logosunu kesinlikle unutmam :)

1|0
    1|0
  • ne hatırlaması amk ya

1|0
    1|0
  • vanilya, areni, tauron, susam ve birs35'i hatırlayacağım.

Bunların haricinde kadınların zeki olduklarını sanırdım ama her şeyi sorduklarını hatırlayacağım.

Cinsellik bölümünde erkeklerin, lafın gelişi "canım" diyen bir kadına nasıl asıldıklarını/salça olduklarını hatırlayacağım.

Ayrılık, aşk, flört bölümlerinin "SEVGİLİMİ KENDİME NASIL BAĞLARIM" , " SEVGİLİMDEN AYRILDIM YARDIIIIIM" , "SİZCE BU ÇOCUK BENİ SEVİYOR MU?" diye 72 punto ile yazılmış başlıkları hatırlayacağım.

Benimle sözlü münakaşaya girip, söyleyecek sözü kalmayan, lafları yiyen yerine oturan ve ardından beni engelleyen "Gizli Kullanıcıları" hatırlayacağım.

Liste uzar gider. =)

2|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hatırlamma ki

1|0
    1|0
  • edepsizliği

1|0
    0|0
  • teneke kutularını.

1|0
    1|0
  • Unuturum her seyi hafizam dandiktir.

1|0
    1|0
  • bi kere ben güzel miyim diye soramadım onu hatırlarım :)

1|0
    1|0
  • Sehmuzu :( bu kediyi çok istiyordum.

1|0
    1|0
  • sen gizli kız seni yelloz :))

1|0
    2|0
Yükleniyor...