Türkiye'de kız olmanın zorluklarını anlatır mısınız?

Bir Erkek olarak soruyorum; Bu sorum kızlara, Türkiye'de kız olmanın zorluklarını anlatırmısınız?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• zorluk1:otobüste fortlayabilirler

zorluk2:nefes alan bir kızsan tecavüze ugrayabilirsin.

zorluk3:etrafında hep ben erkekim ulen havasında olanlar olacaktır.

zorluk4:kocan seni öldürebilir

zorluk5:işverenin seni sex kölesi olarak görebilir.

zorluk6:evlenene kadar bacak arana dikkat etmek zorundasın zira tecavüze uğrasan da evde kalma ihtimalin vardır.

zorluk7:okuyamayabilirsin

zorluk8:adım başı laf atabilirler

zorluk9:biri sana ye benimsin ya kara topragın diyebilir ve sonunda kara topragın olabilirsin

zorluk10:evine giren hırsız hem seni hem evini soyabilir

zorluk11:namus cinayetine kurban gidebilirsin.

yani dööön bebeğim dön anne karnındayken hazır dön erkek ol.

5|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kızlara cinsel obje gözüyle bakılıyor en büyük en göze batan ve rahatsız edici olan bu neden erkekler biraz daha iradeli olamıyor

0|0
    0|0
  • dekolta giyersen tecavüze mahkümsun mantığıyla hareket eden bir toplum anlayışımız var.

0|0
    0|0
  • hiçbi zorluğu yok

0|0
    0|0
  • vercem deyom veremeyom :)))

0|0
    0|0
    • Açık sözlü ama sizler hiç öyle durmuyorsunuz. Cinsellikle hiç alakaları yokmuş, cinsel ilişkiye ihtiyacımız yokmuş gibi bakışlarınız var neden böyle

• gardiyanlar atın bizi zindanlara o zaman

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadın olmak zor bu ülkede. Objektif bakarsan anlarsın zaten. Cinsel açlığın Afrika'sıdır Türkiye. Ya tacize uğrarsın ya laflar ya adını çıkarırlar.. ya tecavüze uğrarsın.. kadını cinsel obje olarak görenlerde çok.. sadece o bacak arasıyla ilgilenende. Bu geri kafalı zihniyet bitmez... Tecavüze uğrarsın zorla evlendirilirsin. daha binlerce örnek var...

0|0
    0|0
  • abazalardan sürekli mesaj falan almak zor olsa gerek.

0|0
    0|0
  • 15 yaşın üstünde ve çevresi biraz genişse,azıcık da cana yakın ve güleryüzlüyse maganda hemcinslerimizce direk kaşar olarak lanse edilecek olmaları zorluklardan sadece bir tanesi olabilir.

0|0
    0|0
  • sadece cinsellik için kendilerine çok yalan söylenmesi dışında zor olan bir şey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...