Eltim bana neden böyle davranıyor?

Sözlümün abisinin eşi yani henüz eltim değil ama eltim sayılır. Bana karşı soğuk umursamaz davranıyor hiç konuşmuyor benimle sürekli ben muhabbet etmeye çalışıyorum bişiler soruyorum cevaplıyor ama konuşurken yüzüme bile bakmıyor. Aramızdaki yaş farkındanmıdır bilemedim ben 19 yaşındayım o iste 28 beni sevmek zorunda değil ama en azından kardeşi olarakta görebilir akraba olucaz sonuçta. Sözlümle tanıştığım ilk zamanlar bana abimin eşi çok iyi biridir kafa dengidir çok iyi anlaşırsınız demişti ama hiçte öyle değil facebook'da bende ekli olmadığı halde engellemiş beni nasıl anladın diye sorucak olursanız sözlümün facesinden girip baktığımda anlamıştım. Yani siz olsanız neden kaynınızın sözlüsüne karşı soğuk davranırsınız?

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

• :) kıskanıyor seni tatlım varmı başka açıklamsı:)) kafana takma sen saygını kaybette bırak o neyaprsa yapsın..ama sana yanlış gelen birşey de de susma:) sadece kırıcı olmadan düşüncelerini ifade et..zamanla o da sana saygılı olacaktır..ablam böyle çözüm bulmuştu:)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Kıskançlık ve çekememezlik yapıyor,yeni gelin kıymetli olur,eskilerin dediği gibi,pabucu dama atılacak ya ondandır,

2|0
    0|0
  • sözlünde zor duruma düşüyodur k.bakma ama aptallıkdan başka bişe değil kendini ağır gösteriyo heralde

1|0
    1|0
  • Gelinler sevmez birbirini ne yazık ki,bizim örf adetimizde bu var sanki.Takma kafana herkes hakettiği gibi yaşar.

1|0
    1|0
  • surekli dirdir etmesinde iyidir evli ise sorun yok bekar ise sorun cok bizde evli olanlarin birinde bu sorun var senin durumdan daha beter ablamin gorumceleri oyle bir laf sokuyorlarki akillara zarar.

1|0
    1|0
    • Yok bekar değil evli ya görümcem yok neyseki:) o yönde şanslıyım Allah ablana sabır versin o zaman :/

• Cumlemize versin

• al karşına konuş, olmadı çak iki tane

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hııc tkma kafana gore takıl sen :) eltılerden bırı hep boyle kıskanır zaten

1|0
    0|0
  • kiskanctir benimki gibi :))) kadin kiskancliktan gidecek birgun

1|1
    0|0
    • hahahha:D iyidi bu

• gercekler bunlar :-) beni tanimadan soguk davraniyor sebebi ne olabilir kiskanclik :D

• bizim orda elti eltiye eş olmaz arpa unundan aş olmaz derler gelenek böyle gelin kaynanaya, büyük gelin küçük geline, görümce ikisine... :)

0|0
    0|0
  • Güzelsindir, çekemiyordur.

1|0
    0|0
  • MESAFE HER ZAMAN IYIDIR SELAM VER GEC SIRRINI DA COK ANLATMA

0|0
    0|0
  • bence sözlünde gözü var ama bilemem tabii

0|0
    1|0
Yükleniyor...