Nasıl kilo aldım böyle ne yapmam lazım?

şu sıra herkes kilo aldın diyor farkındayım göbeğim yok ama bacaklarım kalınlastı basenlerım fılan aldı başını gidiyor daha 18 yaşındayım sınavlarımda var üniversiteye hazırlanıyorum ne bulursam onu yiyorum hiç dikkat etmiyorum dukan diyetini duydum uygulasam mı kararsız kaldım? birde annemde tiroid var. hormonları yavaş çalışıyormuş ilaç kullanıyor bende test yaptırmalımıyım ondanda kilo almış olabilir miyim?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• olabilir benim bir komşum troid ile ilgili soru varmış bilmiyorum ne gibi bir sorun ama kilo alıyordu bayağa kilo almıştı sonra test mi yaptırdı o sorunu saptadılar artık ilaç mı ne verdilerse sıkıntı giderildi ve bayağa bir kilo vermişti tam fit olmuştu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bence o sınav stresi felan yüzünden olan bi durum kendini fazla kasma ne bulursan yeme işte şu kolayı insanların içmesine hiç bi anlam veremiyorum zaten içmeyin arkadaş ya şu cipsi yemeyin ya tuzlu yemek yemeyin kilo almazsınız ve ekmegin içini yemegin dışını yiyin emin ol kilo almazsın.

0|0
    0|0
    • çok güzel demişsin de yemeğin dışı nasıl oluyor orda takıldım (:

• ya yemek degil ekmegin dışı :D içine heme hacı :D

• dukan diyetiyle verirsin ama harfiyen uygulaman lazım

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum bu diyeti

0|0
    0|0
    • elime ayrıntılı şklde bilgileri ve yenilmesi gereken yemek tarifleri geçti inceliyorum. eğer kayda değer bişy bulursam yardımcı olmaya çalışırım.

• zayıflaman laızm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• önce beslenmeni düzenleyerek başla..birazda spor yap en basit ve etkilisi tempolu yürüyüş..dukan diyeti de zamana bağlı sonuç alman için ve uygulama gerektiriyor..düzenli beslenip abur cubur yemeyi kesip birde yürüyüş yaptınmı sonuç alacaksın ve sağlıklı olarak..

0|0
    0|0
  • Canım bence önce bir sınavı atlat .sonra diyetisyene falan gidersin zaten diyetisyene gitmeden önce bütün testlerini yapıyorlar diye biliyorum . sporada başladın mı hiçbir şeyin kalmazz

0|0
    0|0
Yükleniyor...