Geç oldu ama ne attik be feyenoorda :d?

demBA BA hattrick yaptii yaaaa. giden oldu mu maca?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• sıradaki kim biliyonmu?

1|0
    0|0
    • Bugun kuralar cekilicek rakipler arsenal napoli porto zenit leverkusen den biri olucak bakalimmm

• Uc kere yendiniz he tamm ya sizin uefa kupaniz vardi degilmi nasil unutyum onu ya :D

• sizinde şikeyle alınmış bir tr kupanız

• Hayırlı olsun. Çok iyi futbolcu. bir fenerbahöeli olarak sevındım gol atmasınada alınmasınada. Sizde desteklerınızı esırgemeyınde klüp yükselsin. Umarım şampiyon olur bu sene..

0|1
    0|0
  • Gittim muazzam:)

0|0
    0|1
  • Play offda da size koyacaklar ama feyanord mahalle takımı demba ba olmasa naprdınz asıl soru herhlde bu.. nyse trştma yartmk drdnde değilm tebrikler. iyi sabahlar. En büyük Galatasaray ♥

0|0
    0|1
    • kusura bakma ama tam bir malsın

• Zorunamı gitti :-)

• Neyse play off dan sonrada göretim seni burada ben buralardayım dostum Liverpool dan yediğinx gibi bir 8 daha yersinz inşallah :giren çıkanın haddi hesabı yok martaval okuma burada hadi yine görşmk dileğiyle sana iyi sabahlar malın önde gideni dostum :-)

• Play Off Turunda Tay Tay Uefa Guruplara Kalır Orada Gruptan Çıkar İlk Turda Elenir Ayrıca PEKTEMEK GOL DEMEK :)

0|0
    0|1
  • Ben ordaydim koyduguna canli sahit oldum :D

0|1
    0|1
    • Benimde Beşiktaştır hacı. Çarşı gibi bir taraftar grubu var. Fazla holıganlıgım falan yoktur. Her gündem olayına olumlu bir etkileri var onların. Ayrıca geçen sene kartalyuvasından 2 forma 2-3 aksesuar almıslıgım var ''Feda'' niyetine.. Genç oyuncularla bu bile başarı beşiktaş için. O durumda galatasaray olsa çoktan yönetmde ıstıfa ederdi... Taraftarlarda rengını bellı ederdi.

• Allah dogru yoldan sasirmasin renktas :) bize rakip farketmez kim geliyorsa gelsin cikar bir 8 tane daha yeriz her yedigimizde yine en buyuk besiktas diye bagiririz yedigimiz her darbenin sonunda biraz daha tutuluruz takimimiza :)

• Ha sen fenerbahceli kardrsimsin ben sizi cok iyi biliyorum kardrsim siz adamin dibisiniz dun cinconlular mactan once ne havalar atiyordu ama benimle birlikte ustunde besiktas formasi iki fenerbahceli arkadisim olimpiyata gelip mac izlediler

• acaba play of'ta
    kimse gelcke. d

0|0
    0|0
  • Demba Ba gol sevinci ayağına akşamın farzını aradan çıkardı :)

0|0
    0|1
  • adam zenci o da bizden :)

0|0
    0|0
  • ahaa futbol seven kız :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...