Erkek arkadaşıma ne oluyor böyle? :(

sevgilime iki gün önce ayrılmak istediğimi söyledim. çünkü yaz tatili girdiğinden beri çok ilgisizdi. okul varken günde 5-6 saat mesajlaşan biz tatillerde 1saat bile mesajlaşamıyoruz. çok geç cevap veriyor mesajlarıma bazen. işinin olduğunu söylüyor ama hep mi işi var. sizce böyle yapmasının nedeni başka biri mi var konuştuğu? normalde benden hiç ayrılmak istemeyen çocuk iki gün önce gitme bile demedi, ikidebir bitti dememden sıkıldığını söyledi. şuana kadar da mesaj atmadı barışalım diye. beni sevdiğini ve değer verdiğinide çok iyi biliyorum. sizce neden böyle değişti?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• " ikidebir bitti dememden sıkıldığını söyledi"

Çok o kadar haklı ki gidip alnından öpesim geldi. Böyle triplere giriyorsan uzatmanın manası yok zaten. Sen de madem ayrılmak istiyorsun direkt ayrıl, çocuk oyuncağına çevirme. Belli ki istemiyorsun, git gel yapıyorsun. E çocukta baygınlık geçiriyor haliyle...

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sırf ilgisiz diye ayrılmak istiosan, demekki sevmiosun. sevmiosan da niye takıosun bu kadar barışalım dememesini?

0|0
    0|0
  • oyun oynuyosa demekkı bende ole oluyom dota2 ye sardım bu aralar mıllet hepmı ısın var dıyo anca aksam cıkıyom dısarı

0|0
    2|0
  • sen devamlı bitti bitti dersen bir gün bittiğinde alışkanlık yapar normal karşılar senin amacın yalvartmak nolur ayrılma diye acı çektirmek ama boşver oluruna bak artık:))

0|0
    2|0
  • senin olan adamı kaybetmişsin tebrikler

0|0
    2|0
  • Blöf yapıp tutmayınca böyle ortada kalanlar komik duruma düşmüyor mu sizce de ?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen sureklı bıttı bıttı dersen adam gıder tabı .

0|0
    2|0
  • senin davranışalrından kaynaklanıo canım empati kursana braz onun sna byle yapması hoşuan gidermydi otur iice düşün hatalıysan sn git kendine çeki düzen ver =)

0|0
    2|0
    • tamam ikide bir bitti demek ben,m hatam ama o da neden tatil olunca, benden uzak şehirde olunca ilgisizleşiyo :(

• yaa belkide kafa dinlemek istyodurr alıcan karşna adam akıllı knşcaksın olmuosa uzatmıycaksınn

• Ahh şu yaz tatili ahh şu Rus kızlarıı :P

0|0
    1|0
    • rus kızları? yaşı tutmuyor benim erkek arkadaşımın o işler için :)

• film değil gerçek hayat bunlar. o pembe gözlüklerini çıkar ve etrafa bak :D isteyen para da bulur yani. çocuk sana bahane uyduruyo baksana demek ki yeteri kadar tanımıyomuşsun :D artık ilgilenmiyomuş senle kasmanın alemi yok yaniii ;))))

• ya tamam başkasını bulabilir ama o kişi rus olamaz.

Yükleniyor...