Makyaj kullanmanın kansere yol açtığınız biliyor muydunuz?

25 marka üzerinde yapılan araştırmaya göre tüm ürünlerde mide,böbrek ve vb kanser türlerine yol açan kimyasallara rastlanmıştır. bu durum karşısında naparsınız?

• Atın ölümü arpadan olsun derim.
    43% (6)0% (0)40% (6)Oy Ver
  • Ben zaten makyaj yapmıyorum.
    29% (4)100% (1)33% (5)Oy Ver
  • Farkındayım ama vazgeçemiyorum :(
    21% (3)0% (0)20% (3)Oy Ver
  • Sağlığım çok önemli kullanmıcam
    7% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Hiç bir fikrim yok
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
18|2

En İyi Kız Görüşü

• Zaten abartmıyor ve mutlaka temızlıyorum yuzumu dıkkat edıyorum ama zaten herseyde kanser rıskı var kı :S

2|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 17

• çok nadiren yaparım makyaj zaten onda da mutlaka temizlerim yüzümü.

1|0
    0|0
  • cok nadiren yapıyorum makyaj, kaliteli ürün kullanmaya özen gösteriyorum.

0|0
    0|0
  • Ona bakarsan yediklerimizde bile birçok kimyasal var o zaman ne diyoruz atın ölümü arpadan olsun :)

0|0
    1|1
  • her şey kansere yol açıyor zaten yaşamamız mucize.bence bu mucizenin tadını çıkaralım gittiği yere kadar.

0|0
    1|1
  • zaten çok makyaj yapmıyorum pudra gibi şeyler sürmüyorum özel günlerde sürsem bile yıkıyorum yüzümü falan. en iyi cevabın da dediği gibi her şeyde kanser riski var.. bilgisayardan telefondan radyasyon alıyoruz onları da hiç kullanmayalım o zaman.

0|0
    0|0
  • doğal takılırım ne yapayım ben de makyaj meraklısı değilim zaten

0|0
    0|0
  • yinede vazgecmem zaten kaliteli markalar kullanirim genelikle sorun olmaz herhalde

0|0
    1|1
  • makyajsız olmaz

0|0
    1|1
  • Banane ecelimiz geldiyse kanser bahane olur. Makyaj kullaniyorum ve vazgecmeyi de düşünmuyorum

0|0
    1|1
  • Zaten bir aylaynırım bir de pudram bir de kapatıcım bir allığım bir rujum bir de maskaram var ellemeyin :D

0|0
    0|0
  • Atın ölümü arpadan olsun derim.

0|0
    0|0
  • Farkındayım ama vazgeçemiyorum :(

0|0
    0|0
  • Zaten çok nadir kullanıyorum. Sık kullansam doğal ürünler tercih ederim herhalde.

0|0
    0|0
  • ya daha cocuk yastayım 19 yasında makyaj yapıcak halım yok herhalde bu yuzden yapmıyorum makyaj vs

0|0
    0|0
  • Bilmiyorduk :o

0|0
    0|0
  • Atın ölümü arpadan olsun derim

0|0
    0|0
  • Sağlığım çok önemli kullanmıcam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kanseri bılmem de temızlemeden yatıldıgında o kadınların yuz cıldı ne hale gelıyor ıgrenclesıyor...

0|0
    1|1
  • Kullananı geç de kullanan sevgiliyle yakınlaşan erkeklerin halleri nolacak =( Tonla ıslak mendil taşıyorum arabamda.

0|0
    1|1
Yükleniyor...