Tüy sorunununu hala Ağda ile çözenler bunun hiç de keyifli olmadığını düşündüğümüzü biliyor musunuz?

Bacaklarınızdaki tüylerinizi ağda ile aldığınızda bunun çok çirkin göründüğünü farkettiğimizi biliyor musunuz?

Tüy sorunununu hala ağda ile çözenler bunun hiç de keyifli olmadığını düşündüğümüzü biliyor musunuz?

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• sen ne önerirsin ..engin tecrübelerinden bizde faydalanalım :))

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• epilasyon makinasıyla ya da ağdayla alınmış, pürüzsüz bacaklar görmedin mi hiç? ben makinayla alıyorum ve hiç bir zaman öyle benek benek olmuyor.

ayrıca da lazer epilasyonu iyi bir yerde işin ehline yaptırman gerekiyor ki böyle yerlerin fiyatı oldukça tuzlu. bundan da haberin var mı? herhangi bir yerde yaptırırsan da lekelenmeler olabiliyor. peki bundan haberin var mı?

0|0
    0|0
    • Eğer yalnış anlaşıldıysam gerçekten özür dilerim.Ben sadece Erkek gözüyle yapmış olduğumuz bir tespiti anlatmaya çalıştım...

• önemli değil de çok basit bir çözüm gibi öne sürme. pahalı ve çok iyi yapan yer çok az.

• Elimizin kiri. Açın kendi tüylerinizi seyredin siz.

1|2
    0|0
  • valla agda kullanıyorum nje bacaklarım kabarcık kabarcık oluyor nede kızarıyor cunku agda oncesı kullandıgım bı kremım var ve gayet parlak ve hos duran bacaklarım var bu dedıgın bence epılasyon aletı ıçın gecerlı olabılır kabarcık kabarcık kızarık kızarık fılan ama agda en guzel yontem

0|0
    0|0
  • siz önerin o zaman beyefendi ne yapalım tabi sizde öyle bir sorun olmadığından konuşmak kolay geliyor:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• O kişiden kişiye değişiyor ben hayet hoş buluyorum.

0|0
    0|0
  • nmnmstt, batık sorununu aşmış ve ağda ile pürüssüz olan kadınları sanırım henüz göremedin...

çirkin görünüyor dediklerini de merak ettim nasıl bir ağda yaptılar diye

1|0
    0|0
Yükleniyor...