Krav Maga? Herkese +1?

Krav maga dövüş sanatı hakkında ne düşünüyorsunuz? Düzgün cevap veren herkese +1

Güncellemeler:
Etkili bir dövüş stili mi?
Bugün faruk yavuz beyle görüştüm krav maga il temsilcisi. Onunda onayıyla beyoğlundaki kurasa baslamıs bulunmaktayım

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• 12 yaşımdan beri dövüş sporlarını içerisindeyim krav maga ist il temsilcisi arkadaşım olur krav-maga israillilerin bulup geliştirdiği bir sistem askeri silahlı ve bıçaklı kişlere karşı neler yapılması gerektiğinide kapsar içinde bir çok dövüş branşı var boks kıck boks muai thai bjj vs vs..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• değil ; ben israilin diye yapmadım ; wing chun ve jkd daha iyi etkili ; 2 yıldır yapan biri olarak söylüyorum

0|0
    0|0
  • Günlük tehlikelere karşı seni en iyi koruyacak dövüş sanatıdır kesinlikle önerilesidir

0|0
    0|0
    • Ben de yarın gidiyorum randevu aldım başlasam mı acaba

• ben 2 yıldır gidiyorum hayatımı kurtardı resmen, İzmir'de geçen sene bir kızla birlikteydim yazlık bir şeydi ikimiz için de pek ciddi bir olay değildi kızın eski sevgilisi manyak görmüş bizi gece eve gidrken takip etmiş beni sıkıştırıp bıçaklamaya çalıştı nasıl savuşturacağımı bilmesem gecenin 2'sinde geberir giderdim orada bok yoluna kesinlikle tavsiye ediyorum gerçekten çok işe yarayan bir dövüş sanatı

• Ben de kız arkadasımla birlikteyken basımıza gelebilecek tehlikelere karsı koymak için istiyorum aslında

• krav maga sana çekici geldiği için mi kursuna gitmek istiyosun bilmiyorum ama rehin alınma ve silahlı saldırganlara karşı daha çok kullanıyor tahminimce ama ben dövüşmek için kullancam diyosan kickboks en iyisi bence

0|0
    0|0
    • Çekici geldiği için değil sadece etkisiz hale getirme ve karşısındakine çok fazla hasar verebilme yetisi kuvvetli olduğu için

• Çok işe yarar bir şey. Birçok şekilde takipçisiyim. Hertürlü MMA..

0|0
    0|0
  • Israil ozel kuvvetler dovus egitimi

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum

0|0
    0|0
  • combo için yani ard arda atılan tekme ve yumruklar için güçten çok hız gerektiren bir dövüş sporu

0|0
    0|0
Yükleniyor...