Hangi egzersiz? Karın için?

Boyum 165 53 kiloyum fazla kilolu değilim yani profilim resmimdeki gibiyim. Karın ve popoyu sıkılaştırıcak bacakları incelticek egzersizler nelerdir? 2 yıldır fitness yapıyorum ama baklava oldu ben baklava değilde dümdüz olmasını istiyorum İnternetten gördüklerinizi değil deneyip olumlu sonuç aldığınız egzersizleri yazın lütfen

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• link vermeme müsade edilmiyor ulaşmanın yolu varsa size başka yerden link atayım uzun süredir sporla ilgileniyorum 5 sene kadar.

0|0
    1|0
    • Linki yarım atma şansınız yok mu veya youtube dense ismini söyleyin?

• Elbow plank hariç diğerlerini yapıyodum zaten teşekkürler cevap için :)

• ama fazlasını yapmayın kaslanma oluyor diyorsunuz bunun çözümü çok yüklenmemek hangi eğzersizi yaparsanız yapın vücut ona tepki olarak kas geliştirir ağır çalışırsanız. Zorluk seviyesi daha düşük setleri ve tekrarları daha az haretkerler yaparsanız kaslanmadan kurtulursunuz.

Erkekler Ne Diyor 6

• ben boksörüm spordan anladım sana şunu söyliyim mekik çekme yani güç antrenmanı yapma bir süre yemek ye ve koş bu sayede yağ ile birlikte kasıda eritmiş olucaksın evet kas da erir hatta antrenörüm kaslarım gitmesin diye her zaman kardiyodan fazla mekiik çektirir sende tam tersini yap ama yemek ye kardiyo yap sadece bu

1|0
    0|1
  • salonlarda büyük toplar var onların üzerine oturup yarım mekik yap protein ağırlıklı beslen nesquik iç çabuk ulaşırsın hedefe

1|0
    0|0
  • karın ve bacak bilemedim de popo sıkılaşması diyosan squat göğüsler dikleşsin diyosan şınav :D

1|0
    0|0
  • Squat hareketi yaz bak yap

1|0
    0|0
  • en iyi cevaba katılıyorum. d

0|0
    0|0
  • ne güzel işte baklava iyidir :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Videolara bak uygulamalı

1|0
    0|0
  • Karın için mekik çok faydalı, kalçaları sıkılaştırmak için de squat...

1|0
    0|0
    • Bunları zaten yıllardır yapıyorum. Bacak inceltmek için önerin var mıdır peki yürüyüş yapıyorum ama kas oluyor

• Onu bilmiyorum işte, öğrenirsen bana da uğra :)

Yükleniyor...