Bu aşkda ne yapabilirim? Çaresizim kızlar :(

birini çok sevmiştim aynı ortamda fazla konuşamıyorduk aramızda. hiç onun gibi biri beni etkilememişti ruh ikizimdi resmen herşeyimz aynıydı... geçenlerde dayanamayıp e postayla duygularımı açıkça söyledim 2 gün aradan sonra çok şaşırdığını ilişkisi olduğunu söyledi. gayet sakin bir şekilde ben de zor da olsa önemli olmadığını en azından içimi rahatlattığını söyleyip özür diledim. ama kendmi çok kötü hissediyorum öleceğim nerdeyse hiç bişey yiyemiyorum sigara üstüne sigara yakıyorum en önemlisi onu kaybetmek istemiyorum ne yaparsam yanlış anlaşılacağm önümüzde birgün onunla aynı yerde karşılaşmak zorundayım ben onu gerçekten çok sevdim kendimi hiç bu kadar zayıf hissetmemiştim kendimi tanıyamıyorm :( yardım edin napabilirim ne diyebilirm ona? onu kaybetmek istemiyorum arkadaş kalmak istediğimi söylesem yanlış anlar mı acaba

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Emın ol burda hıckımsenın sucu yok için rahat olsun ne guzel solemıssın ve kız cok olgun bırsekılde davranmıs aferım . arkads kalabılrısn onla ama asla o gözle bakmamayı ögrendgın an yap bunu yoksa canın cok yanar . zaman tanı kendıne daha cok yenı .. üzüldüm ama ınan yapabılcegın bırsey yok .. onun sevgılısı var :( bıraz içindekı acı ve ona olan duyguların hafıflesın oyle teklıf et bunu ... zorlama yanı kendını :)

1|0
    0|0
    • o da öyle seni suçlayamam bilmiyorsun dedi ama ben kendimi çok suçluyorum :(( beni yanlış anlamış olmalı yüzüne bakamayacağımdan korkuyorum ama bunu ona ifade etmeye çalıştıkça daha kötü konuşmalar yapıyorum :( hiç konşmasam da olmuyor :(

• dedgım gıbı zamana bırak sen daha cok yenı ondan :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence arkadaş kalma , çünkü arkadaş kalırsan ona daha çok bağlanırsın en iyisi kendi yolunda ilerle ...

0|0
    0|0
    • bundan daha fazla bağlanacağımı sanmıyorum :S o kadar ilişki yaşadım böyle olmadım şimdi kaybedersem hiç konuşamam onunla 1 hafta sonra mecburen göreceğiz birbirimizi ne yapsam bilemiyorum...

• duygularına yenik düşme daha çok acı çekersin sen şimdiden unutmaya bak arkadaşım...

• Erkeklr böyle aşk la ilgili sorular sorduklarında ne kadar şanssız olduğumu tekrarrr tekrarrr anlıyorum sormaya devam edin.

0|0
    0|0
  • beni böyle masum duygularla seven biri oldu mu acaba:(

0|0
    0|0
  • dugularını açıklaman aranızdaki arkadaşlıgı bozarmı acaba diye sormalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...