Yarı yolda bırakıldınız mı yada yarı yolda bıraktınız mı hiç?

her konuda yarı yolda bırakılıp hayal kırıklıgı yasadıgınız yada hayal kırıklıgına ugrattıgınız insanlar oldu mu ?

Güncellemeler:

"sevdiğinle geçirdiğin hergüne şükretmektir" AŞK

ALLAH gidenleri affetmesin!...

Teşekkürler bu cevap için..

0|0
24|13

En İyi Kız Görüşü

• evet uğradım insann umudu herşeydir

ufacık bir umut yaşam kaynagı olabildigigibi bazende yaşamın sonunu getirir en acısını yaşadım hala bıraktıgı ruhsal sorunlarım var benim kolay değil yaşananları unutmak istesen bile unutamazsın hayat oynuyor...

mesela bundan 1,5 yıl önce eski sevdigim cocukla bir şıpsevdi sakızı almıstım içinden cıkan kağıtta aynen şöyle yazıyordu "sevdiğinle geçirdiğin hergüne şükretmektir"

hala günlüğümde saklı duran bişey

geçen pazar günü yine sakız aldım ve kagıdın aynısı çıktı ve farklı şehirlerde alınan bir sakızdı tesadüf değildi hayat oyun oynuyor istesende unutturmuyor (nokta)

ama yine diyorum Allah gidenleri Affetmesin...

3|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Zaman zaman mutlaka olmuştur... Hepimiz insanız hata yaparız. Mühim olan ders alabilmek...

0|0
    0|0
  • evt oldu malesef.

0|0
    0|0
  • Herşekilde oldu. Hayat işte ya olmayan olur mu bazende farkında olunmadan bile yapılıyor..

0|0
    0|0
  • Üzülerek söylüyorum bıraktım.

0|0
    0|0
  • Kimseyi yarı yolda bırakmadım, söz verdi mi tutarım. Ama çoookkkkk yarı yolda bırakıldım.

0|0
    0|0
  • Bırakıldım da bıraktım da. İyi ki öyle olmuş ama o zamanlar hayal kırıklığıydı ama şimdi anlıyorum ki gerçekten o zamanlar için hayırlısı oymuş =)

0|0
    0|0
  • Hem bırakıldım hem de bıraktım. Bıraktığımda bırakıldığımın aynısını yaşattım ve o zaman, zamanında neden bırakıldığımı daha iyi anladım.

0|0
    0|0
  • Bırakıldım ve bıraktım..

0|0
    0|1
  • bıraktım yarı yolda çok emek vermiştim ama, baktım ki sürekli so yolunu ben açıyorum hep öylece bıraktım bıraktığım gibi de duruyor başı boş...

0|0
    0|0
  • yapdım sanırım..allah cezamı verecek.

0|0
    0|2
  • Bıraktımda bırakıldımda..

0|0
    0|0
  • Biraktim

Pisman değilim

0|0
    0|0
  • böyle bişey yaşamadım da yaşatmadım da ama sevdiğini sandığın insanın asla buna değmeyecek olduğunu öğrendiğin zaman kötü

0|0
    0|0
  • evet hayal kırıklığına uğradım hemde çok ağır sevgilim beni facebookta birisiyle aldattı kendimi öldürcem dediğimde banane dedi takmadı sonra da bir düğünde koluna kız takıp gelmişti.halbuki yarim diyip alnımdan öpebilecek birisiydi o :(

0|0
    0|0
    • 19 yaşında feleğin çemberinden geçmiş gibi yazıyolar ya

..

neyse bişey demiyorum

• malesef bıraktım

0|0
    0|0
  • Oldu.

0|0
    0|0
  • hayır çok şükür olmadı...

0|0
    0|0
  • yarı ylda brkldm ztn yarı ylda brkcksm eğer hç bşlmm dha iyiy o kadr vcdnsz değilim

0|0
    0|0
  • ben bırakmadım , o yetişemedi.

ya da ısrarla geriden gelmek istedi.

0|0
    0|0
  • insanız, olmuştur yaptığım, yapıldığı. Ama kimseye ikiletmem aynı hatasını.

0|0
    0|0
  • henüz yola çıkmadım.

0|0
    0|0
    • Yol, iki yer arası değildir yeğen, yer iki yol arasıdır.

• evet bıraktım hıc ummadıgı bı anda bunu benım yapacagımı hıc dusunmedı bı anda gece yarısı terk ettım onu butun esyalarımı valıza rast gele attım ve kapıyı carptım cıktım benı cıleden cıkaertmıstı o an ve son damlaydı o yaptıgı pısman degılım yaptıgım terk ettıgım ıcın ama o hala acısını cekıyor hala unutamadı benı

0|0
    0|0
  • 1 kişiyi yarı yolda bıraktım.. şimdi vicdan azabı çekiyorum ama ikimizinde baska hayatları var artık..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yarı yolda bırakıldım, çok ciddi planlarım vardı ama ne kadar dil döksemde saçma sapan şeyleri bahane edip terk etti beni. aradan 3 sene geçti geçen gün minibüste gördüm, o beni farketmedi, zaten tanıyamazda çünkü çok büyük değişim geçirdim, kilo almış hem de çok fazla kilo almış, çirkinleşmiş, dilerim benim çektiğim acılardan daha büyüğünü çekiyodur

0|0
    0|0
  • evet 2 side oldu üzüldüm üzdüm insanlık halleri maalesef bunlar :D

1|0
    0|0
  • Kimseyi uğratmamaya çalıştım.

0|0
    0|0
  • oldu tabi.herkesin olmuştur.

0|0
    0|0
  • her ıkısı ıcın de hayır ;))

0|0
    0|0
  • kimseyi yarı yolda bırakmadım aktarma yaptırttım fakat ben çok yarı yolda bırakıldım

0|0
    0|0
  • hayal kırıklığına uğrattığım olmadı. uğratan oldu mu? bekleyip, görücem...

0|0
    0|0
  • bıraktımda bırakıldımda

0|0
    0|0
  • bıraktım bırakıldım

0|0
    0|0
  • evet oldu.

0|0
    0|0
  • Bırakıldım..Herşey düzgünken bıçaklandım..Ve 1 hafta kaldığım komada haberim olmadan terk edildim..Uyandığımda yalnızdım..Tekrar uyumak istedim..Olmadı

0|0
    0|0
  • bırakıldım ve bıraktım

0|0
    0|0
  • Yarı yolda bırakmadım ama evet bırakıldım. İnsanlara güvenmediğim için bırakıldığım yollar çok önemli değildi.

Önemli bir işe girişiyorsam sadece kendime güvenirim. Başkasına bel bağlayınca o iş %80 olmaz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...